Jak se oblékat "Profil autora" Na Instagramu

Až donedávna mnoho uživatelů používalo profil společnosti k přístupu k některým funkcím na sociální síti. Instagram je však nová metoda výpočtu pojmenovaný Profil autora a dnes vám to ukážeme jak se nosí.

Tento typ profilu, ovlivňovatelé a celebrity ze všech oblastí života Co chces delat Komplexnější sledování vašeho profilu na Instagramu. Nejprve se podívejme, co profil pro autory přináší a proč může být dobré vlastnit ho.

Aplikace Instagram pro sdílení tématu a polohy s blízkými přáteli

Co je v profilu tvůrců, který běžný účet nemá?

Existují typy uživatelů, kteří používají sociální sítě jako pracovní nástroj. Za prvé, na Instagramu neustále plynou vztahy mezi ovlivňujícími a značkami, což je důležité. změřit stav účtu (počet sledujících, vývoj, dojmy …) a dopad reklamních kampaní.

 1. Studio pro autory Instagramu: Byl spuštěn nový analytický nástroj Instagram, který doplňuje nástroj, který již máme na Facebooku. Můžeme k tomu přistupovat ze stejného panelu Studio pro tvůrce Facebooku a najdeme podrobné statistiky, zprávy o publiku a aktivitách.

Web: Instagram Creator Studio

 1. Filtrované přímé zprávyOvlivňovatelé dostávají každý den stovky (i tisíce) zpráv. Kreativní profil umožňuje odlišit jeden od druhého, aby se v moři zpráv fanoušků neztratila důležitá přímá zpráva.
 2. Nakupování na Instagramu: nástroj věnovaný profilům s komerčními profily. Například módní předměty, které mohou označovat výrobky a jít do obchodu je koupit.

Jak převést běžný účet na Tvůrce profilů?

Abyste se mohli představit jako tvůrce profilu, musíte mít na Instagramu pouze jeden účet. Proces je velmi krátký a bude hotový za dvě minuty. Podívejme se, jak můžete z osobního profilu vytvořit profil pro autory.

 1. Jít profil Y klikněte na třířádkovou nabídku vpravo nahoře.

Obrázek - Vy & quot; „Tvůrce profilů“ Na Instagramu

 1. Klepněte na Nastaveníje poslední možnost umístěná v pravém dolním rohu.
 1. Teď vstupujeme Faktura.
 1. A dole budeme mít modrou možnost Přepnout na účet tvůrce. Šli jsme tam.
 1. Nám ukáže novinky a výhody které získáme, když přepneme na tento typ profilu Instagram.
 1. Klikněte na Další a teď nám to ukáže na dlouhou dobu seznam možností a kategorií pro výběr profilu nám nejlépe vyhovuje. Sbírají se prakticky všechny profese, které by mohly souviset s profilem tvůrce.
 1. Po výběru budeme mít možnost zobrazit značku profesionální kategorie co jsme si vybrali a kontaktní informace.

Obrázek - Vy & quot; „Tvůrce profilů“ Na Instagramu

 1. Klepněte na připraven a my bychom již měli účet Profiler.

Přístup k možnostem analýzy Profiler v aplikaci

Jak jsme již zmínili dříve, Profile Creator nabízí významné výhody, pokud použijeme Instagram profesionálně.

Jeden s nimi Podrobné sledování vývoje našeho účtu a poskytnout nám údaje, jako je kdy je vhodný čas a den k odeslání naše obrázky.

 1. Přistupujeme k našemu profilu kliknutím na ikonu vpravo dole.
 2. Vstupujeme do nabídky ze tří rovnoběžných čar v pravém horním rohu.

Obrázek - Vy & quot; „Tvůrce profilů“ Na Instagramu

 1. Klikněte na druhou možnost: Statistika.

Obrázek - Vy & quot; „Tvůrce profilů“ Na Instagramu

A tady máme přístup ke všemu zprávy o našem účtu Instagram nám poskytuje:

 1. Obsah: zde jsou týdenní příspěvky, a to jak fotografie nahrané do zdroje, tak Instagram Stories.

Obrázek - Vy & quot; „Tvůrce profilů“ Na Instagramu

 1. Na cvičení: ukazuje, kolikrát v první části interagovali s naším profilem. Může to být navštívit nás nebo nás kontaktovat (pokud jsme tuto možnost aktivovali). Pokud půjdeme dolů, najdeme účty, které jsme dosáhli s našimi publikacemi, a časy, kdy byly prohlíženy.
 1. Divák: zde vidíme celkový zůstatek na účtu mezi těmi, kteří nás sledují, a těmi, kteří nás zastavují. Uvidíme také rentgen našich následovníků: umístění, věk, pohlaví a dokonce i graf časových rámců a dnů, kolik z těchto sledujících je připojeno.

Tak Jak získat tvůrce profilů na Instagramu a používat všechny nástroje dostupné na sociální síti pro profesionální nebo pokročilé uživatele.

Změní názvy WhatsApp a Instagram