Jak se odhlásit z Netflixu za méně než 1 minutu

Pokaždé, když děláme článek, kde se snažíme hovořit o tom, co považujeme za důležité aplikace, zatímco se bavíme na mobilních telefonech nebo Smart TV, zmiňujeme Netflix jako jednu z nejlepších alternativ dostupných v tomto segmentu. V každé situaci Musíme říci, že vždy doporučujeme každému, kdo čte, vyzkoušet tuto platformu.nebo dokonce někdy jen využít bezplatný zkušební měsíc, který nám nabízí.

Kromě toho jsme si vědomi, že někdy najdeme uživatele, kteří se chtějí odhlásit z Netflixu, a ve skutečnosti máme několik komentářů k možnosti poskytnout průvodce, jak zrušit Netflix a poté se odhlásit. streamování. Ze všech důvodů, které jsme zmínili, Pokud chcete zrušit předplatné Netflixu za méně než 1 minutu, měli byste vědět, že vám o něm ukážeme podrobnosti., takže můžete udělat podrobnosti krok za krokem.

Jak se odhlásit z Netflixu po měsíci zdarma na Smart TV

První věc, kterou byste měli vědět, a pravděpodobně nejdůležitější věc, kterou vás krok za krokem naučíme, je toto: Účet Netflix můžete kdykoli zrušitPlaťte na začátku každého měsíce, ať už máte smlouvu na měsíc zdarma, nebo máte běžný účet. Krok za krokem je docela jednoduchý:

  • Přejděte na https://www.netflix.com/es/ a přihlaste se pomocí svého účtu pomocí svého jména a hesla
  • Klikněte na své jméno a poté na svůj účet
  • Klikněte na Zrušit plán toku
  • Přijměte storno podmínky
  • Obdržíte e-mail s potvrzením, že jste zrušili Netflix, a doporučujeme si jej ponechat.

Jak jste možná viděli, zrušení předplatného Netflixu netrvá déle než minutu. Musíme však také zdůraznit, že zrušení vašeho účtu Netflix je rychlý proces a nebude vám způsobovat žádné potíže, neměli byste tento proces ukončovat, dokud dotyčný e-mail nedorazí. Vývojáři této slavné aplikace vždy trvají na tom, že díky ní můžete svůj plán streamování kdykoli zrušit.A vzhledem k dotyčnému procesu mají pravdu.

Dokázali jste se takto odhlásit z Netflixu krok za krokem?