Jak se připojujete k Pokemon GO Safari Zone a co můžete získat?

Zatímco Pokemon GO byl v módě před více než rokem a méně zainteresovaní hráči přestali aplikaci používat, pravda je stále úspěšný. A miliony fanoušků po celém světě si každý den užívají tuto úžasnou aplikaci pro rozšířenou realitu. Nedávno, Akce pořádané po celém světě zvané Pokemon GO Safari Zonetakže tisíce uživatelů se poznaly a získaly skvělé ceny.


Legendární psi přicházejí na Pokémon Go na omezenou dobu


A my máme štěstí ve Španělsku Jedna z těchto akcí se koná ve městě BarcelonaTo rozhodně povzbudí mnohé, aby přišli do města, aby si tento zážitek užili. A jednou z hlavních výhod této aplikace pro rozšířenou realitu je, že umožňuje svým uživatelům odejít ze svých domovů a užít si skutečný svět.

Legendární pokémoni

Tato událost se vyhnout davuomezený počet účastníkůtakže pokud se nechcete nechat ujít, měli byste se zaregistrovat co nejdříve. První věc, kterou byste měli vědět, je Bude se konat v nákupním centru La Maquinista v Barceloně a registrace lze provádět od 6. září dnes ve 20:00. Chcete-li se zaregistrovat, musíme z tohoto odkazu přejít na jejich stránky na Facebooku nebo přímo na web La Maquinista. Je také důležité vědět, že musíme mít více než 13 let, abychom měli přístup do zařízení a přinesli na akci platný průkaz totožnosti s fotografií.

Organizace připravila několik překvapení, připomínáme vám, že na další podobné akci již byli oznámeni první legendární Pokémoni, takže si budeme muset dávat pozor na to, co by mohlo být nové. Jedna věc je jistá Distribuují tréninkovou sadu všem účastníkům a budou schopni chytit Pokémony, které je těžké najít v aktivovaných oblastech.

Ti, kteří se této akce nemohou zúčastnit, budou mít také jedinečnou příležitost chytit některé z Pokémonů akce v bodech distribuovaných po celém městě Barcelona. Tato událost také Bude se konat v jiných částech Evropy Stejně jako Dánsko, Česká republika, Dánsko, Švédsko nebo Nizozemsko.


Moltres už můžete chytit v Pokémon Go, ale nebude to trvat dlouho


Zdroj | Pokemon GO Live