Jak se stát řidičem Cabify

Pokud jste v poslední době četli všechny naše články, určitě jste si všimli, o čem mluvíme. Cabify, jedna z nejlepších dopravních aplikací současnosti, je velmi podobná Uberu, pravděpodobně nejslavnějšímu v tomto segmentu. Co potřebujete vědět je, že nejen my se můžeme stát cestujícími Cabify, ale také to, že mnoho uživatelů se zajímá o možnost stát se řidiči Cabify, a to je přesně to, o čem jsme dnes chtěli mluvit.

Cabify je jednou z největších inovací z hlediska dopravních aplikací, které jsme v poslední době viděli.a možná právě proto mu mnoho lidí našlo atraktivní pracovní příležitost, a proto vám ukážeme několik podrobností, které byste o tom měli zvážit. Než začneme, chtěli jsme vám sdělit, že si můžete vybrat, zda chcete být tradičním řidičem Cabify, tj. Automobily nebo dodávkami s cestujícími, nebo řidičem Cabify Express, tj. Řidičem balíčků od stejné společnosti.

Staňte se řidičem Cabify

Být Řidič Mezi kterýmikoli ze dvou typů možností, které tato platforma nabízí, je první věcí, kterou musíte udělat, je registrace a k tomu je třeba vyplnit poměrně jednoduchý formulář s některými osobními údaji a kromě toho, jaký typ práce si zde chcete vybrat. Více. Pravda je taková Jedná se o dvě stejně zajímavé alternativy, takže v podstatě vše bude záviset na tom, zda máte auto nebo motocykl.Jako řidiči Cabify Express jsou obvykle jezdci na motocyklech.

Chcete-li být součástí ovladačů Cabify, musíte zadat tento odkaz, můžete vyplnit formuláře se všemi důležitými informacemi o tomto tématu. údaje jako jméno, příjmení, e-mail, heslo, telefonní číslo, město a typ spolupráce. Po vyplnění tohoto jednoduchého formuláře obdržíte e-mail s aktivací účtu a budete požádáni o další informace, abyste se stali potenciálním řidičem Cabify.

Chcete být řidičem Cabify nebo už jste? Povězte nám o svých zkušenostech!