Jak se zaregistrovat na WeChat bez vašeho telefonního čísla?

Přihlaste se do WeChat bez telefonního čísla 1

WeChat je nová síť pro rychlé zasílání zpráv Facebook to dělá prostřednictvím řady zajímavých funkcí, jejichž hlavním cílem je dobýt stejné uživatele, kteří dosud používali WhatsApp ke vzájemné komunikaci, a to vlastně přimělo mnoho lidí, aby si mysleli, že je to lepší aplikace, než ve skutečnosti je.

Většina uživatelů na to samozřejmě není zvyklá, takže při používání mohou mít problémy, a proto vám to chceme ukázat níže Jak se můžete bez problémů a bez telefonního čísla zaregistrovat na WeChat?.

Vytvořte si účet na WeChat bez zadání čísla

První věc, kterou je třeba mít na paměti, je toto: Obecná činnost WeChat je podobná výše zmíněné WhatsApp.Vzhledem k tomu, že byl vyvinut zásadně, byl vyvinut tak, abychom mohli chatovat s našimi lidmi a kýmkoli, s kým se setkáme, pokud budou mít z této aplikace prospěch.

Kromě toho a jako u většiny sítí pro zasílání zpráv společné přesvědčení je, že k registraci potřebujete telefonní číslo uvidíme, jak je to v něm skutečné.

Získejte WeChat bez mobilního čísla

To, co k tomu musíme říci, je, stejně jako WhatsApp, Abychom mohli odesílat a přijímat zprávy na našem profilu WeChat, musíme účet ověřit.a k tomu potřebujete telefonní číslo bez sebemenších pochyb.

Dokonce, Pokud nemáme telefonní číslo, registrace WeChat se automaticky zastaví K dokončení procesu a ti, kteří to vyzkoušeli, poznamenali, že je nemožné přidat nesprávné číslo nebo jakýmkoli způsobem podvádět systém.

Na druhou stranu existuje možnost použít telefonní číslo, které právě používáte, ověřit pomocí něj účet k dokončení registrace a poté pokračovat v používání aplikace, i když jste své číslo změnili, alespoň dokud jej nezmění někdo jiný. Tvrzení.

Celkem, K registraci do WeChat potřebujete nejen číslo, ale také je důležité, aby telefonní číslo, které přidáte do svého účtu, bylo právě to, které právě používáte.v opačném případě nebudete moci projít krokem ověření požadovaným k dokončení úkolu.

Dokázali jste WeChat používat na svém smartphonu bez telefonního čísla s tímto číslem?