Jak šetřit baterii pomocí Apple Watch

Baterie je stále hlavní slabinou Apple Watch a inteligentních hodin obecně. Navzdory skutečnosti, že nové generace dokázaly hodně zlepšit autonomii hodinek Apple, stále jde o bod, kde existuje velký prostor pro zlepšení. Původní Apple Watch odolávají používání pouze jeden den, protože se musí nabíjet každou noc, pokud chceme, aby vydržely další den. Hodinky Apple Watch řady 1 a řady 2 se chovají mnohem lépe a trvají nejméně dva dny, v některých případech dokonce až tři. Ale následováním několika jednoduchých triků můžeme vylepšit výkon této baterie a získat tak ještě několik hodin autonomie.. Mluvíme o nich níže.

Nastavte jas na minimum

Je dobré minimalizovat jas Apple Watch, zvláště pokud vlastníte Apple Watch Series 2, jehož obrazovka je jasnější než původní model. Ve výchozím nastavení je úprava nastavena uprostřed pruhu a přestože existuje několik úrovní úprav, Protože obrazovka je důležitou součástí spotřeby baterie, její snížení vždy pomůže menšímu opotřebení baterie. V aplikaci Hodiny na iPhonu přejděte do nabídky Obecné> Jas a velikost textu a nastavte jas na minimum.

Vypněte detektor zápěstí

Apple Watch aktivuje displej, když detekuje typický pohyb otočením zápěstí, aby viděl hodinky, díky čemuž je displej plně osvětlený. Ale většinou, téměř víc než ovládáte hodiny, se obrazovka náhodně objeví při řízení, zvedání předmětu atd. Je aktivován. Zakázání tohoto gesta na obrazovce Obecné> Povolit může znamenat spoustu úspor. V této nabídce najdeme také konfiguraci, jak dlouho vydrží obrazovka při dotyku, s možností 15 sekund, což je nejvhodnější pro úsporu baterie.

Během cvičení deaktivujte snímač srdce

Když zahájíme trénink z Apple Watch, snímač srdečního tepu neustále sleduje naši srdeční frekvenci a poskytuje nám přesné informace o srdeční frekvenci během celého cvičení. Pokud si nemyslíte, že je to nutné, můžete jej obecně deaktivovat povolením možnosti „Uložit baterii při cvičení“.Mělo by vám být jasné, že výpočet kalorií lze změnit.

Vyberte minimalistickou sféru

Obrazovka Apple Watch je na rozdíl od iPhonu, který je LCD, typu AMOLED. To znamená, že černý na obrazovce Apple Watch nesvítí, a proto nevybíjí baterii. S ohledem na to budou minimalističtější koule spotřebovávat mnohem méně baterie. těch plných barevných prvků. Vyberte si ciferník, který nejlépe vyhovuje vašim hodinkám Apple Watch, s ohledem na to, jak to ovlivní spotřebu baterie.

Nastavit pouze důležitá oznámení

O den později dostáváme desítky oznámení a opravdu nás zajímá jen pár. Tato oznámení tvoří prsten Apple Watch, který vyčerpává baterii, a ve většině případů způsobí, že se podíváme na hodinky a uvidíme, co dostáváme, což zapne obrazovku pro zvýšení spotřeby. Kromě toho, že je vysoce doporučeno pro naši efektivitu a klid, nechte aktivně pouze ta oznámení, na kterých nám opravdu záleží.je důležitým bodem pro úsporu baterie. Vynechejte nastavení „Opakovaná upozornění na iPhone“ a konfigurujte oznámení ručně.