Jak si změníte heslo na Instagramu?

Pravidelná změna hesel je nejlepší volbou pro osobní i profesionální profily. Řekneme vám to tímto způsobem Jak můžete změnit heslo na InstagramuProtože existuje několik metod.

Ale nemyslete si, že můžete změnit heslo každý týden, ne. Pokud tak učiníte, může Instagram zablokovat váš účet, protože má podezření na neobvyklou aktivitu. Něco podobného se stane, když se něco změní v životopisu Instagramu nebo v samotném účtu.

Jak změnit písmo WhatsApp

Změňte heslo Instagramu z mobilního telefonu

Kroky, které uvidíte níže, jsou pro mobilní telefon Android, ale pokud jde o iPhone, tyto se příliš neliší.

 1. Otevřete aplikaci Instagram a zadejte svůj profil (ikona pruhu).
 2. Klikněte na 3 vodorovné čáry, které se zobrazí vpravo nahoře.
 3. V nabídce, která se zobrazí bočně, vyhledejte možnost konfigurace (dole) a klikněte na ni.
 1. Nyní najděte možnost „Zabezpečení“ a klikněte na ni.
 2. Vyberte „Heslo“ a zadejte své aktuální a nové heslo.
 3. Pokud si nepamatujete své aktuální heslo, „Zapomněli jste heslo?
 4. Obdržíte e-mail s odkazem na zadání nového hesla.

Tímto jednoduchým způsobem změníte heslo za méně než 3 minuty a nezapomeňte, že nejlepšími hesly jsou hesla, která kombinují velká, malá a písmena a čísla. Také pokud přidáte nějaké speciální znaky, vaše bezpečnost se zvýší.

Změňte heslo Instagramu na webové verzi

Pokud z nějakého důvodu není váš mobilní telefon po ruce nebo pokud to chcete udělat z počítače, měli byste postupovat podle těchto kroků:

 1. Získejte přístup k Instagramu z oficiálních webových stránek sociální sítě.
 2. Zadejte své přihlašovací údaje.
 3. Klikněte na tvar páčky (vpravo nahoře).
 4. Jakmile jste ve svém profilu, klikněte na ikonu ozubeného kola.

Obrázek - Jak změnit heslo na Instagramu

 1. Vyberte možnost „Změnit heslo“.
 2. Nyní musíte zadat staré a nové heslo.
 3. Pokud si nepamatujete své aktuální heslo, klikněte na „Zapomněli jste heslo?“ Můžete kliknout na tuto možnost. Ale bylo by trochu divné, když jste zadali přístup k vašemu profilu. Díky tomuto stavu může Instagram zjistit něco zvláštního a zablokovat váš účet po několika změnách nebo podobných situacích.

Změňte heslo účtu Instagram přidruženého k Facebooku

Pokud se vám výše uvedené metody nelíbí a váš účet Instagram je propojen s Facebookem, bylo by vhodné tuto možnost využít.

Toto je možná nejméně používaná možnost pro změnu hesla, ale užitečná, pokud splňujete dva požadavky, protože tato možnost je k dispozici, pouze pokud je váš účet Instagram skutečně propojen s vaším profilem na Facebooku a také Aplikace Facebook byla stažena do vašeho mobilního telefonu a jste zaregistrováni.

Nyní stále přemýšlíte, kde se tato možnost zobrazí, a postupujte podle stejných kroků v části pro změnu hesla k mobilnímu telefonu. Když se dostanete do dolní části a zadáte své aktuální a nové heslo, zobrazí se fráze: “Zapomněli jste heslo? Nahradit Facebookem “.

Tyto 3 způsoby, jak změnit heslo na Instagramu. Pokud to změníte na internetu, měli byste vědět, že při příštím přístupu k vašemu mobilnímu telefonu vás vyloučí a upozorní vás, že heslo bylo změněno a musíte se znovu přihlásit.

Jak změnit hlas v WhatsApp

Jaká metoda je podle vás rychlejší a snazší změnit heslo v této sociální síti? Často měníte hesla svých sociálních sítí s určitou frekvencí?