contador de visitas gratis Skip to content

Jak skrýt klávesnici a poštu v poště na iPhone nebo iPad

Naše školení a triky se zaměřily hlavně na nejnovější produkty, které společnost vydala, jako jsou Watch a Apple Music. Aniž bychom šli dále, včera jsme oznámili, jak deaktivovat Apple Music Connect, ale nezapomněli jsme na potíže s aplikacemi a službami, takže vám o tom dnes povíme. Jak skrýt klávesnici a poštu, které jste zadali v aplikaci Pošta na iPhonu i iPadu.

Tato funkce, o které si povíme dále, se dočkala iPhonu a iPadu s iOS 8 a je to. Aplikace Mail byla jednou z nejvíce novinek přijatých s touto verzí OS. Na druhou stranu jsme vytvořili malou kompilaci některých věcí, které lze udělat s iOS 8 a které s iOS 7 dělat nemůžete.

Jak skrýt klávesnici a poštu v aplikaci Mail na iPhone a iPad.

To je obzvláště užitečné, když odpovídáte na e-mail a velmi dobře si nepamatujete, co se v něm píše. můžete svou odpověď skrýt a potom bez mrknutí oka pokračovat v psaní. Už nás to nebaví a krok za krokem vám vysvětlíme, jak můžete skrýt klávesnici a poštu, kterou zadáváte z Mailu. Začněme!

iPadizate doporučuje: 10 nejlepších tipů pro iPhone 6 na léto

Skrýt klávesnici a poštu v Mailu s iOS 8

iOS 8 už nějakou dobu existuje A možná už víte, o čem tento malý trik o Mailu je, ale určitě existuje spousta lidí, kteří to stále nevědí. Takže stojí za to občasné přezkoumání těchto funkcí a funkcí.

Je to už dlouho, co vyšla první generace iPhonu, a od té doby se vylepšil nejen smartphone, ale i operační systém. Mail je jednou z nativních aplikací dostupných pro iOS a V průběhu let jsme viděli, jak se to vyvinulo s novými funkcemi a obnovenými funkcemi. pro ještě lepší uživatelský zážitek.

Jak skrýt klávesnici a poštu v aplikaci Mail na iPhone a iPad.

Jedna z nových funkcí dostupných v systému iOS 8 E-mailová aplikace je aplikace, která umožňuje skrýt klávesnici i poštu v dolní části obrazovky.. Jak jsme již řekli dříve, je to velmi užitečné, když chcete vidět e-mail, na který jste odpověděli, nebo najít jiný e-mail, na který chcete odkazovat, v e-mailu, který právě zadáváte.

Vše, co musíte udělat, když píšete e-mail a chcete jej okamžitě skrýt klikněte na předmět e-mailu v horní části okna a přetáhněte jej dolů, aniž byste jej uvolnili. To uloží poštu jako koncept a skryje ji ve spodní části obrazovky a klávesnice „zmizí“.

Jak skrýt klávesnici a poštu v aplikaci Mail na iPhone a iPad.

Můžete tedy snadno procházet aplikaci Mail a najít další e-maily, na které se chcete obrátit, nebo zkontrolovat informace, na které jste odpověděli. Chcete-li se vrátit ke svému konceptu e-mailu, jednoduše klikněte na předmět níže. a automaticky se otevře.

Je to tak snadné! Jak vidíte, Apple se snaží usnadnit a usnadnit práci uživatelům a Tato funkce dostupná v Mailu s iOS 8 pro iPhone a iPad je velmi užitečná hodně času. Alespoň to osobně používám docela často a hodně to zrychluje moji práci.