Jak sledovat a naplánovat finále Ligy mistrů v mobilní a virtuální realitě

Nejočekávanější den pro mnoho fanoušků po celém světě se blíží, Finále Ligy mistrů. Při jiných příležitostech můžete najít jednu z nejmódnějších aplikací pro prohlížení těchto typů událostí. Mobdro. Existuje však více možností, jak si užít jeden z nejdůležitějších zápasů roku. Proto vám dnes řekneme, jak sledovat finále Ligy mistrů na svém mobilním telefonu.


Zjistěte, proč se baterie v systému Android tak rychle vybíjí


Sobota 3. června v 20:45 španělského časufinále Liga mistrů. Tento zápas patří mezi dva nejdůležitější kluby v Evropě. skutečný Madrid a Juventus. Real Madrid přišel jako zúčastněný tým akce. vstřelil více gólů V této evropské soutěži (32) se může pochlubit Juventus Připustil pouze tři góly v tomto vydání Šampioni.

Jak můžete sledovat finále Ligy mistrů na svém mobilním telefonu?

Nejprve bychom měli zdůraznit, že hra bude vysílána živě. Antena 3, TV3 a BeIN Sports. Nicméně pro každého nemohou mít televizi Během hry vám můžeme nabídnout tyto možnosti.

Přehrávač

Logo Atresplayer

Přehrávač, jeden aplikace Tímto způsobem můžeme přistupovat ke hře živě na mobilním telefonu a vysílat ve španělštině. Můžeme také přistupovat k televizním seriálům a dalšímu obsahu Atresmedia. Také v případě, že máte zařízení, které si myslíte, že je mobilní telefon příliš malý Chromecast nebo Android TVMůžete si jej vychutnat na televizi nebo na monitoru.

Mobdro

logo mobdro

Pravděpodobně nejlepší volba Pokud si chcete užít různé kanály, různé jazyky a všechno zcela zdarma. Google Play je plný padělků Pokud jde o tuto aplikaci, doporučujeme vám ji stáhnout z tohoto odkazu. Možná budete mít mikrořez kvůli počtu lidí, které budete následovat. streamování zároveň, ale můžete Přepínáním mezi různými kanály zobrazíte kanál, který funguje nejlépe. Všimněte si také, že podporuje: Chromecast, jestli nějaký.

Užijte si hru ve virtuální realitě

virtuální realita google daydream

Pokud jste jedním z těch, kteří si nechtějí nechat ujít tým ve svůj speciální den, VR brýle. Po tomto odkazu na kanál YouTube BT Sport můžeš Zobrazit ve VR. Vypadá to, že kanál bude přístupný, protože je britský Změňte vpn svého mobilního zařízení pomocí aplikací, jako je TunelBear Je to docela jednoduché.

V případě, že používáte Snít prostě budeš muset Otevřete aplikaci YouTube a jít BT Sport připojení a otevřený tok. Musíte postupovat stejným způsobem. Samsung Gear VR nebo jiné brýle, které umožňují prohlížení obsahu VR Z telefonu


Jak sledovat porno ve virtuální realitě zdarma