Jak sledovat mistrovství světa 2018 v Rusku na vašem iPhonu nebo iPadu?

Nyní všichni sledují totéž: Světový pohár v Rusku je bezpochyby největší sportovní událostí roku, která se koná každé čtyři roky a měsíc. 32 týmů se zúčastní velmi očekávaného a zmeškaného finále.

I když existuje mnoho fanoušků, kteří si raději užívají zápas podle vlastního výběru se skupinou přátel v baru nebo v televizi v jejich obývacím pokoji, existují i ​​další, kteří to preferují, třeba z iPhonu nebo iPadu.

V tomto článku vysvětlíme, jak sledovat střety La Roja a dalších národních týmů s vašimi. chytrý telefon nebo tableta Manzana Dále vysvětlíme, v jakých situacích budete VPN potřebovat a jak připojit zařízení k televizi.

Na druhou stranu můžete sledovat všechny výsledky a kontrolovat plán dalších zápasů. tento článek PCWorld vychází ve Španělsku.

Kdy a kde se hraje mistrovství světa v Rusku 2018?

Mistrovství světa ve fotbale, které se koná v Rusku od 14. června do 15. července, sestává z celkem 64 zápasů, které se konají na 12 stadionech v 11 městech země.

Ke konfliktům dochází zejména v těchto obcích: Jekatěrinburg, Kaliningrad, Kazaň, Moskva, Nižnij Novgorod, Rostov na Donu, Petrohrad, Samara, Saransk, Soči a Volgograd.

Těmito stadiony projdou španělští fotbalisté jako Sergio Ramos, Andrés Iniesta a Gerard Piqué, tři hlavní postavy Lionela Messiho a Cristiana Ronalda nebo tým trénovaný Fernandem Hierrem.

Sledujte streamování z mistrovství světa 2018 v Rusku na iPhonu nebo iPadu

Všechny zápasy mistrovství světa 2018 v Rusku jsou vysílány jedním z kanálů sítě Mediaset, zejména Cuatro. Ostatní budou zveřejněni na BeMad, ale konflikty ve 20:00 budou vždy na Telecinco.

Všechny zápasy hrané La Roja budou také otevřeně vysílány na Telecinco. Níže naleznete seznam všech plánů všech hráčů, kteří kdy hráli nebo na něj čekají.

  • 20:00 – Portugalsko-Španělsko (Fisht Olympic Stadium, Soči)
  • 20:00 – Írán-Španělsko (Kazaňská aréna)
  • 20:00 – Španělsko-Maroko (Kaliningradský stadion)
  • 16:00 – Španělsko-Rusko (Luzhnikí Olympic Stadium)

Abyste si mohli na svém iPhonu nebo iPadu vychutnat zápasy Telecinco, Cuatro nebo BeMad, stačí si aplikaci stáhnout. Mitele.esnebo se rozhodnete navštívit oficiální webové stránky této televizní platformy na vyžádání

Chcete-li přistupovat ke všem živým vysíláním všech kanálů Mediaset, otevřete aplikaci a vyberte kartu „Živé“. Nakonec vyberte kanál, který vysílá hru, kterou chcete vidět, a klikněte na ni Hrát si.

Měli byste také vědět, že v jejím názvu je aplikace FIFA. Světový pohár FIFA 2018 Můžete sledovat všechny informace o mistrovství světa, stejně jako výsledky a statistiky každého zápasu.

Jak sledovat světový pohár 2018 v Rusku pomocí VPN

Pokud jste v zahraničí, okamžitě si všimnete, že k části obsahu na Mitele.es nebudete mít přístup, protože zápasy mistrovství světa jsou kvůli otázce vysílacích práv omezeny na značku geolokace.

Řešení této drobné nepříjemnosti je známé. Připojení VPNTo vám umožní podvádět a přimět platformu, aby věřila, že jste skutečně připojeni ze Španělska. K tomu budete muset vybrat pouze španělský server.

Je velmi snadné nastavit VPN na vaší VPN. chytrý telefon nebo tableta Manzana Stačí si stáhnout příslušnou aplikaci z App Store a v případě potřeby si vytvořit vlastní účet. Upozorňujeme, že některé sítě VPN jsou placené a budou vyžadovat vaše bankovní údaje.

Důrazně doporučujeme z Macworld Španělsko NordVPNI když existují stejně dobré bezplatné možnosti jako TunnelBear. Jaké další podobné služby jsou na trhu k dispozici, zjistíte v našem článku: Nejlepší VPN pro iPhone nebo iPad.

Jak můžete sledovat mistrovství světa 2018 v Rusku v televizi ze svého iPhonu nebo iPadu?

Trik, který podrobně rozvedeme níže, bude užitečný pro ty, kteří jsou v zahraničí, a proto nemají ze své televize přístup k žádným kanálům Mediaset, ale přesto chtějí sledovat v televizi španělské komentátory.

Pokud je to váš případ, budete si muset stáhnout aplikaci Mitele.es na svůj iPhone nebo iPad a připojení VPN podle vašeho výběru. Musíte také mít přístup k portu HDMI a televizi. Adaptér Lightning Digital na AV.

Na jedné straně byste měli připojit jeden konec kabelu HDMI k adaptéru a druhý konec k výstupu HDMI na televizoru. Na druhou stranu byste měli adaptér připojit k portu Lightning vašeho iPhonu nebo iPadu, který doporučujeme napájet.

Pokud nemáte přístup k televizoru s HDMI nebo adaptéru s těmito funkcemi, nebojte se. V tomto dalším článku vysvětlíme další formy moci. připojte zařízení k televizoru a tak si užijte jakoukoli hru na velké obrazovce.