Jak sledovat televizi na Androidu bez internetu

Ať už jste mimo domácí službu, například jste ve svém pokoji a nechcete jít do obývacího pokoje, není nic lepšího, než si užít svůj oblíbený kanál nebo hledat filmy v televizi než zařízení Android. Problém je v tom, že je vždy nutné se připojit přes WiFi síť nebo pomocí mobilních dat, ale ukážeme vám, jak na to Sledujte televizi na Androidu bez použití internetu.

Jak sledovat televizi na Androidu?

Nejprve byste měli vědět, že na některých smartphonech je to možné bez internetu, pokud máte integrovanou anténu, ne-li úplně.

Když to odložíme stranou, existuje několik doplňků, které přicházejí ve dvou typech: bezdrátové a ty, které se připojují přímo k našemu chytrému telefonu. Je zřejmé, že existují výhody a nevýhody, existují nepochybné výhody a pohodlí nepoužívání kabelů, problém je v tom, že obecně mají interní baterie, které se velmi rychle vybíjí, dalším problémem je možná interference a nízká rychlost přenosu dat. ve srovnání se zařízeními připojenými kabelem.

A když už o tom mluvíme, promluvme si přímo spojené, které jsou levnější a mnohem stabilnějšíKromě toho, že je rychlý a spolehlivý, vše závisí na baterii našeho mobilního telefonu, takže se mi v tomto případě zdá, že problém s kabelem se nakonec stává mnohem pohodlnějším.

Eyemicro

EyeTV Micro: Můžeme ji najít na Amazonu za směšnou cenu, protože je ve skutečnosti velmi přístupná, vše, co musíte udělat, je nainstalovat aplikaci EyeTV Micro z Obchodu Play a můžete si užít jakýkoli televizní kanál, aniž byste platili absolutně nic, stačí se připojit ke smartphonu přes microUSB a voila, kanály ve vaší oblasti. musíte to synchronizovat a nic víc, platíte pouze za zařízení jednou a poté si můžete všechny kanály užívat zdarma.

avermedia

AVerMedia AVerTV Mobile: S tímto televizním přijímačem si budete moci ve vaší zemi užívat veškerý obsah zdarma a samotný přijímač nebude stát téměř nic, takže je velmi snadné získat mnoho kanálů stejným způsobem jako ten předchozí. připojte zařízení k chytrému telefonu, poté nainstalujte aplikaci AVerMedia a jste hotovi.

CSL

CSL – Mini DVB-T adaptér: Vzhledem k tomu, že jeho cena je prakticky vtip, tak atraktivní pro všechny typy mobilních telefonů, je tento tuner vynikající kvality a se skutečně nízkou cenou, znovu nainstalujte aplikaci tohoto produktu z obchodu Play, připojte zařízení a přejděte, pokud to bylo magické.

Na konci tohoto článku souhlasíme s tím, že všechny produkty jsou dobré, ale to je jediný problém, který mohou mít některé lepší než jiné Bude to cena, kterou můžete použít s jedním nebo druhým v závislosti na vašem rozpočtu.Jak jsem však řekl, všichni dokonale plní funkci možnosti sledovat televizi na Androidu bez internetu.