Jak sledovat Yomvi Canal Plus na vašem mobilním zařízení

Můžete právě teď používat svůj mobilní telefon téměř na cokoliInformace, adresa, fotografování, nahrávání videa, odesílání zpráv atd. Díky množství aplikací a způsobu přizpůsobení stránek mobilním telefonům z nich můžeme dokonce sledovat televizní pořady a filmy.

Nyní, pokud jste zákazníkem Vodafone, měli byste již víceméně vědět, o co jde. Yomvi z Canal Plus. Pokud chcete mít tuto službu, kde můžete sledovat své oblíbené streamy, nebojte se, protože vám vysvětlím jasněji, o co jde a jak funguje, abyste si ji mohli hned začít užívat.

Co je Yomvi Canal Plus

Díky Vodafone si budete moci Yomvi najmoutCanal Plus vám nabízí platformu, kde můžete sledovat své oblíbené kanály na svém mobilním zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Chcete-li si to užít, musíte si pronajmout jeden ze dvou balíčků:

Kino a televizní seriál online: S tímto balíčkem si budete moci vychutnat filmy a televizní seriály s těmito výhodami.

  • Budete mít kanály Canal + 2, AXN, Calle 13, TNT, National Geographic, Fox Crime, Fox a Disney Junior.
  • Poměr záhlaví 1300 můžete vidět kdykoli a kdekoli chcete.
  • Přístup pro více zařízení, což znamená, že si tento balíček můžete užívat ze svého mobilního telefonu, tabletu, počítače Mac a počítače.
  • Je to 10 eur měsíčně včetně DPH.

Kanál + online liga: Pokud jste fanouškem sportu, můžete si tento balíček pronajmout a užít si:

  • 8 ligových zápasů denně
  • Liga mistrů, Copa del Rey a přední mezinárodní ligy
  • Canal + Liga a Canal + Liga mistrů naživo.
  • Oba ligové zápasy u pokladny vysílané Canal + 1 jsou pro vás dárkem.
  • V tomto případě je cena 12 EUR měsíčně včetně DPH.

25

Jak uzavřít smlouvu s Yomvi Canal Plus

Kanál Yomvi plus pronájem Je celkem jednoduché říci pravdu, můžete to udělat voláním na oficiální web Vodafone www.vodafone.es/yomvi nebo 1444 zdarma.

Jak nainstalovat Yomvi Canal Plus

Když si službu pronajmete, obdržíte e-mail a SMS, se kterými se zaregistrujete. Tímto způsobem můžete vytvořit uživatelské jméno a heslo. Když to uděláš budete muset jít do svého mobilního obchodu a vyhledat aplikaci yomvi canal plus, pak přejděte na vyhledávání a stiskněte tlačítko Instalovat. Po stažení jej zadáte, zadejte své uživatelské jméno a heslo. Tímto způsobem, pokud máte internet, si svůj balíček budete moci užít kdekoli na světě.