Jak snadno vytvořit zaváděcí USB s UniBeast

Jak vytvořit vyměnitelnou zaváděcí paměťovou jednotku s UniBeast

Jeden z nejběžnějších postupů pro uživatele, pokud jde o instalaci systému Mac OS X Lion nebo jiných verzí tohoto operačního systému, pomocí USB klíče UniBeast.

Jedná se o jeden z nejlepších programů, které jsme v této oblasti měli.A i když je postup v obecných řádcích poměrně jednoduchý, měli byste být opatrní, abyste se vyhnuli chybám.

V podstatě V určitém okamžiku byste měli mít na paměti, že můžete být naštvaní, protože postup trvá příliš dlouho.A tehdy vám doporučujeme, abyste se trpělivě vyzbrojili a nedělali chyby.

Jako obvykle u tohoto typu nastavení by došlo ke zpoždění 10 až 15 minutněco, co bude částečně záviset na síle systému a rychlosti jednotky, se kterou pracujeme.

V každém případě vám chceme ukázat, jaké kroky byste měli dodržet, pokud jste nikdy neprovedli výukový program této třídy. Vytvořte zaváděcí vyměnitelnou paměťovou jednotku z UniBeast.

Prvky, které budete potřebovat k provedení tohoto postupu, musíte mít přímo. počítač Mac, USB flash disk s 8 GB nebo více úložiště a nakonec instalační aplikace Mac OS X Lion.

Vytvořte zaváděcí disk s UniBeast

Za předpokladu, že vezmete v úvahu všechny výše uvedené, Následují kroky k vytvoření zaváděcího disku s UniBeast:

 • Nejprve nainstalujte vyměnitelnou paměťovou jednotku
 • Poté přejděte do části Aplikace, Obslužné programy, Disková utilita
 • Vyberte vyměnitelnou paměťovou jednotku v levém sloupci a klikněte na Oddíl
 • Přejděte na část nabídky, která se zobrazí na obrazovce
 • Dále musíte kliknout na Možnosti a poté vybrat Hlavní spouštěcí záznam.
 • Ačkoli navrhujeme něco tak jednoduchého jako USB typu A, měli byste přiřadit název, který může být cokoli. Při výběru formátu musíte zvolit Mac OS Plus.
 • Poté přejděte na Použít a rozdělit
 • Pokud používáte instalační aplikaci Mac OS X Lion, měli byste ji najít ve složce Applications. Mimochodem, pokud používáte vyměnitelnou paměťovou jednotku OS X Lion, ujistěte se, že je připojena.
 • V tomto okamžiku si stáhněte UniBeast do počítače a otevřete jej
 • Než budete pokračovat, musíte jej otevřít a přijmout všechny jeho podmínky, dokud nevyberete cíl, kterým by měla být vyměnitelná paměťová jednotka.
 • Pokud používáte Mac App Store, vyberte možnost Instalovat Mac OS X Lion. Pokud používáte Apple Store, vyberte možnost USB OS X Lion Thumb Drive. Pokud používáte notebook, měli byste před kliknutím na Pokračovat vyhledat některou z možností kompatibilních s těmito zařízeními.
 • Nakonec zvolte přístupové heslo a klikněte na Instalovat
 • Poté budete muset počkat na dokončení postupu a bude to trvat několik minut, jak jsme vysvětlili, ale v žádném případě to nezkuste zastavit nebo něco podobného, ​​protože můžete udělat vážnou chybu.

Tipy pro vytvoření zaváděcí vyměnitelné diskové jednotky

Kromě všeho, o čem jsme zatím mluvili, jsme nechtěli přehlédnout V těchto situacích je třeba mít na paměti několik tipů.tipy, jak dosáhnout lepších výsledků nebo se vyhnout problémům.

Můžeme například navrhnout: Během provádění těchto operací během instalace počítač nezastavujte ani neodpojujte., protože se jedná o ztrátu informací atd. vám může způsobit potíže.

Dokázali jste krok za krokem vytvořit zaváděcí vyměnitelnou diskovou jednotku?