Jak snadno zmrazit aplikace v systému Android

Přemýšleli jste někdy, jak zmrazit aplikace v systému Android? Měli byste tedy vědět, že v následujícím článku vás naučíme nejen to, o čem je proces zmrazování aplikací pro Android, ale také několik triků, o kterých se domníváme, že byste je měli plně využít. z telefonu.

První věc, kterou je třeba mít na paměti v tomto typu situace, je: Drtivá většina uživatelů Androidu připouští, že si nainstalovali aplikace, které poté už nikdy nepoužívali.způsobuje zbytečné opotřebení vašich zařízení. A většina z těchto aplikací kromě paměti spotřebovává prostředky zařízení, a pokud tomu dokážeme zabránit, je to pro nás mnohem lepší.

Normálně, pokud tyto aplikace nikdy nepoužíváte, můžeme vám dát radu, abyste je úplně vyloučili. A co aplikace, které používáte jednou týdně nebo několikrát za měsíc? Navrhujeme tedy, že se naučíte zmrazovat aplikace v systému Android, protože jsme si jisti, že tento trik bude pro vás velmi důležitý.

Zmrazování aplikací v systému Android

Jak jsme již řekli Android nabízí funkci nazvanou Freeze, která je speciálně zaměřena na pokročilejší uživateleNějakou dobu tam přestal pracovat a pak to udělejme znovu, kdykoli chceme. Provoz tohoto systému je jednoduchý, protože se bude jevit, jako by aplikace nebyla nainstalována, pokud ji konkrétně nechceme spustit.

Nejlepší ze všeho je, že s jednoduchou kontrolou obchodu Google Play vidíme, že má velkou rozmanitost. Aplikace nebo platformy pro zmrazení aplikací v systému Android, i když náš oblíbený je SD Maid. Měli byste o této aplikaci vědět, má řadu funkcí pro optimalizaci i čištění a mezi nimi i zmrazené aplikace.

Chcete-li stáhnout SD Maid, stačí zadat tento odkazUmožní vám získat jej zcela zdarma a bezpečně prostřednictvím obchodu Google Play. Před instalací se samozřejmě musíte ujistit, že je smartphone zakořeněný, jinak si nebudete moci užít většinu jeho funkcí. A v takových případech budete potřebovat oprávnění Superuser.

Když spustíte tuto aplikaci, uvidíte ji v nabídce vlevo, můžeme vidět velké množství modulů dostupných na platformě, ale přímo Ovládání aplikace. Tímto způsobem budete moci spravovat většinu aplikací, které nainstalujete na svůj terminál.Kromě těch, kteří pocházejí z továrny.

Chcete-li vědět, které konkrétní aplikace aktuálně používáte, musíte po provedení aktualizace najít a podržet aplikaci, kterou chcete zmrazit. Poté se zobrazí nabídka a musíme vybrat možnost aplikace Zmrazit.. Proces bude trvat asi 5 sekund a tato aplikace po dokončení přejde do stavu Zmrazeno.

Můžete tedy nainstalovat všechny požadované aplikace, aniž byste museli spotřebovávat prostředky v zařízení.a nejlepší je, že když je chcete znovu použít, musíte tutoriál provést stejným způsobem, ale opačným směrem. Poté se zobrazí možnost aplikace Rozmrazování. Můžete jej tedy kdykoli použít, aniž byste jej museli instalovat a odinstalovat.

Další velmi časté dotazySuarios se nás na tyto typy otázek často ptáZejména mají co do činění s: Freeze Android aplikace bez root, freeze 2016 aplikací, freeze pro android, hibernace apk, freeze apk aplikace, freeze root aplikace, hibernace nebo jaké aplikace mohou v Androidu zamrznout. Máte-li jakékoli další dotazy, kontaktujte nás, abychom vám mohli pomoci.

Naučili jste se krok za krokem zmrazit aplikace v systému Android?