Jak snížit spotřebu baterie na Android Ice Cream Sandwich a Jelly Bean

Pokud hledáte způsoby, jak snížit vybíjení baterie vašeho smartphonu pomocí Android Ice Cream Sandwich nebo Jelly Bean, pokračujte v čtení, protože dnes vás naučíme malý trik, jak toho dosáhnout.

V tomto případě je trik «inverzní režim»V prohlížeči vašeho zařízení Android. Tento režim spočívá v zobrazování inverzních barev (např. Bílé až černé), které sníží spotřebu baterie, zejména při činnostech, jako je čtení článků, dokumentů nebo elektronických knih. Také to příliš neunavuje náš zrak.

Jak snížit spotřebu baterie na Android Ice Cream Sandwich a Jelly Bean

Chcete-li povolit obrácený režim v systému Android ICS nebo Jelly Bean, musíte otevřít výchozí prohlížeč, stisknout kontextové tlačítko nabídky a NastaveníPřístupnost.

Nastavení prohlížeče Android ICS

Jak se pohybujeme na konec stránky, najdeme možnost «.Invertovat barvy«, Musíme povolit kontrast a velikost textu podle našich vizuálních potřeb a volitelně jej upravit.

Invertovat barvy - prohlížeč Android

„Obrácený režim“ najdeme také v nastavení aplikací, jako jsou čtečky elektronických knih nebo textové editory, kde nám jeho aktivace pomůže snížit spotřebu baterie.

Pokud chceme snížit jas obrazovky nad rámec toho, co umožňují nastavení zařízení, ušetří nám to také výdrž baterie, můžeme použít bezplatnou aplikaci. Filtr obrazovky.

Filtr obrazovky K dispozici na Google Play:

[qr]https://play.google.com/store/apps/details?id=com.haxor[/qr]