Jak správně nainstalovat a konfigurovat Kodi v systému Android

Vzhledem k hlavním platformám multimediálního obsahu na světě pravděpodobně víte. Kodi Je to jeden z těch s největším počtem uživatelů a není to otázka štěstí, ale skutečnost, že tento obsah má velké množství funkcí, protože se staly užitečnými téměř pro všechny typy spotřebitelů.

Proto, pokud jste jedním z těch, kteří si chtějí užít všechny druhy multimediálního obsahu, jako jsou filmy, televizní pořady nebo proč vaše oblíbené rozhlasové pořady, a máte v plánu to udělat Prostřednictvím smartphonu se systémem AndroidMěli byste vědět, že toto je jedna z nejlepších alternativ.

Ve skutečnosti vytváříme tento článek, abyste se mohli naučit přesně, jednou a navždy, Jak nainstalovat a konfigurovat aplikaci Kodi na vašem mobilním telefonu s OS Androida tak si to můžete plně užít.

Jak nainstalovat Kodi na Android

Nejprve musíme stáhnout aplikaci z Obchodu Play nebo z tohoto odkazu, abychom správně nainstalovali Kodi na mobilní telefon Android.

Za předpokladu, že jste provedli tento nepostradatelný krok, jsou pro konfiguraci aplikace relevantní následující; První věcí, kterou navrhujeme, je změna jazyka.protože je ve výchozím nastavení obvykle k dispozici v angličtině a pouze tímto způsobem se můžete vyhnout většině jazykových problémů, které přináší začínajícím uživatelům.

Za tímto účelem byste měli přejít do nabídky Nastavení, která se vyznačuje ikonou ozubeného kola, a poté se zobrazí další nabídka s názvem Nastavení rozhraní, kde musíte vyhledat svůj vlastní jazyk a firmu, což je první související problém.

Později, Je čas přestat s doplňky, které jsou součástí Kodijsou také známé jako doplňky k této praxi a ve většině případů je nutné ji plně využít. Chcete-li je rozpoznat, musíte přejít na možnost tohoto jména umístěnou na levé straně obrazovky aplikace. Zobrazí se ikona, která vypadá jako otevřené pole, a měli byste vyhledat instalaci z tamních úložišť. Uvidíte všechny dostupné doplňky a nainstalujete si ty, které se vám líbí z instalace.

Co je Kodi a proč se používá?

Zatím si možná budete klást otázku, proč je vhodné používat Kodi, když nepotřebujete být velkým odborníkem, abyste viděli mnoho podobných aplikací, které máme, všechny jsou navrženy tak, aby byly naším zážitkem z audiovizuálního obsahu na vyžádání. nejzajímavější.

Některé z důvodů, proč je tato aplikace lepší než ostatní, souvisí například se skutečností, že se jedná o kompletní multimediální centrum, protože vám umožňuje užívat si filmy i televizní seriály i rádio; kromě toho mít open source licenceChci říct, můžeme to změnit, pokud chceme. A měli bychom dodat, že je to zcela zdarma.