Jak stáhnout beta verzi nové hry Ubisoft BRAWLHALLA …

Ubisoft má novou mobilní hru, úspěšnou bojovou hru Brawlhalla. Bude k dispozici pro iOS a Android. Ale co je nejdůležitější, přijde s cross play pro všechny konzole a zařízení. Totéž se již děje mezi PC, PS4, Xbox One, Switch a bude rozšířeno i na mobilní telefony. Můžete tedy hrát na všech platformách.

Tato hra dorazí v roce 2020, ale beta již začala

Bude mít premiéru v roce 2020a brzy bude k dispozici beta verze, kde se můžete zaregistrovat a získat rychlý přístup. Po registraci budete ve frontě, abyste dostali e-mailovou pozvánku. Velmi obdržíte odkaz na doporučení Personalizované, které můžete sdílet s přáteli, rodinou a na sociálních sítích, abyste získali lepší pozici ve frontě.

start-brawlhalla-mobile

Buďte si vědomi sociálních sítí

Udržuje vás v harmonii s kanály sociálních médií společnosti Brawhalla, jako jsou Twitter, Twich, Facebook, YouTube, Instagram a Discord, můžete zůstat informovaní o všem o hře. Nezmeškáte přesný den spuštění a budete také součástí elitní skupiny, která bude mít oprávnění testovat uzavřenou beta verzi pro mobilní zařízení.

Zdá se, že Ubisoft se začíná spoléhat na mobilní telefony

Skutečnost testování na mobilních zařízeních ukazuje jeden zásadní krok. Jen jeden média, která výrazně podporují formát free-to-playJak však Ubisoft ve svém traileru předpovídá, že nás bude i nadále velmi jasně podporovat cross-play napříč všemi platformami, je to životaschopná cesta expanze, jak přilákat nové hráče.

To bylo vydáno na Steamu (a na konzolách krátce poté) v roce 2017, ale Brawlhalla dokázala udělat docela velký skok vpřed ve válečných hrách. Kriticky je to na druhém místě za Smash Bros a protože je to multiplatformní, je velká šance, že má více hráčů. Má širokou škálu herních režimůOd 1v1 do 8 bezplatných hráčů a zábavných alternativních herních režimů.

Kromě toho Přinese rostoucí seznam 47 legendPředstavují Heliboy, zápasníky Epic Crossover jako Adventure Time’s Finn and Jake a osm WWE Superstars jako The Rock, Jhon Cena, Becky Lynch a Undertaker.

Pokud chcete být jedním z prvních, kdo vyzkouší Brawlhalla na vašem mobilu, je to vaše skvělá příležitost, Zaregistrujte se do beta verze Zadáním vašeho Apple ID nebo e-mailu Google Play. Pozvánky budou odeslány v pořadí, v jakém jsou uloženy, ale můžete postupovat na pozicích sdílením personalizovaného odkazu, který vám Ubisoft pošle při registraci.

Dnes se můžete zaregistrovat na oficiálních stránkách. Tato dlouho očekávaná hra nezbývá, než se dostat k mobilním telefonům po celém světě. Mezitím vás budeme informovat o všech novinkách, které se v tomto tématu vyskytnou.