Jak stáhnout Google Play Services 11.7.43 beta v 5 krocích

Chcete vědět, jak si stáhnout nejnovější verzi služeb Google Play do svého mobilního telefonu? Měli byste tedy začít s prvními podrobnostmi konkrétně o tom, k čemu tato aplikace slouží. Jde o to, že i když o tom málokdo ví, služby Google Play fungují jako samostatná aplikace, ale záleží na tom, jako většina obchodů Play.

Ve skutečnosti, jak jsme řekli, kromě toho existuje mnoho uživatelů mobilních zařízení Android, kteří nemají tušení, k čemu jsou služby Google Play, pak vás chceme naučit, jak je aktualizovat. Naše doporučení pro služby Google Play, stejně jako jiné aplikace, je určitě to, že je budete neustále udržovat aktuální. na nejnovější verzi.

Ačkoli se služby Google Play aktualizují automaticky prostřednictvím OTA stejně jako všechny ostatní aplikace, které používáme ve svých smartphonech, pravdou je, že někdy je o něco pohodlnější tyto aktualizace předvídat. Ve skutečnosti vám doporučujeme nainstalovat APK služby Google Play.a proto vám ukážeme, jak to udělat.

Proč byste měli aktualizovat Služby Google Play?

Pokud vezmeme v úvahu, že webové stránky obvykle nezabírají své domovské stránky, Dnes jsme nechtěli přestat mluvit o tom, co dělají služby Google Play.. Co se stane je, i když není samo o sobě slavné, můžete si být zcela jisti, že žádná z aplikací, které si nainstalujete na svůj Android, nebude fungovat bez těchto ingrediencí.

Služby Google Play jsou v podstatě tam, kde pracuje na integraci těchto aplikací do vašeho smartphonu, a proto je to základní aplikace, která zohledňuje situace, které se u každé aplikace liší. Kromě toho, co bylo dosud zmíněno, byste to měli vědět Ze stejných důvodů doporučujeme vždy aktualizovat Služby Google Play pomocí APK..

Pokud tedy máte zájem o možnost aktualizovat služby Google Play na verzi tohoto článku nebo na nejnovější dostupnou verzi služby Google Play, Musíte jen následovat další kroky, které vás naučíme. Jako vždy, jakákoli otázka, která vás k tomu napadne, je vše, co nám musíte položit.

Nainstalujte si Google Play Services 11.7.43 beta

  • Zadejte tento odkaz a stáhněte soubor APK pro nastavení služeb Google Play
  • Přejděte do Nastavení, Zabezpečení a povolte Neznámé zdroje
  • Spusťte soubor APK služby Google Play
  • Počkejte, až proběhne nastavení
  • Otevřete Služby Google Play z jeho ikony

Další velmi časté dotazy nebo dotazy uživatelů týkající se těchto témat, musel udělat přímo následující: stáhnout Google Play Services APK, ručně aktualizovat Google Play Services, Google Play Services Android, stáhnout Google Play Services pro Samsung, nainstalovat Google Play Services, stáhnout Google Play pro mobilní telefon, Google Play služby zastaveny nebo služby Google. Jakékoli další otázky týkající se tohoto tématu nezanechávejte v komentářích, abychom vám samozřejmě pomohli.

Podařilo se vám stáhnout tento krok po kroku Google Play Services 11.7.43 beta?