Jak stáhnout Messenger Lite pro Android

Nepochybně jedna z nejpoužívanějších aplikací pro Android Posel velmi ruku v ruce Co se děje. Tuto aplikaci potřebujeme, abychom mohli pohodlně chatovat s přáteli na sociální síti Facebook. Problém je v tom, že dotyčná aplikace nepochybně hodně váží, což nám způsobuje problém více než cokoli jiného, ​​protože mobilní telefony nižší třídy mohou mít problémy s udržováním bezproblémového chodu dané aplikace.

Pro tento problém existuje velmi efektivní aplikace. Messenger LiteNení to nic jiného než odlehčená verze Messengeru, jak ji můžeme najít na Facebooku Lite.

Messenger Lite APK

Zde si můžete stáhnout Messenger Lite, odkaz, který vás přenese přímo do Obchodu Play. Je to nepochybně dobrá volba pro ty, kteří mají mobilní telefony s omezenými zdroji více než cokoli jiného, ​​aby si mohli užít chatování se svými přáteli bez nepohodlí nebo způsobovat velké potíže, protože aplikace havaruje nebo nikde nevisí. Messenger Lite nebude mít tento problém.

Pokud nemáte dostatek úložného prostoru, ušetříte s touto aplikací velké množství.

Facebook Lite APK

Stejným způsobem Facebook Lite Vzhledem k tomu, že na našem mobilním telefonu můžeme ušetřit až 500 MB úložného prostoru, je velmi ceněn vzhledem k tomu, že někteří lidé mají telefony, které kvůli nedostatku místa nemohou plně aktualizovat aplikaci sociálních sítí.

Takže mít dvě odlehčené verze Messengeru a Facebooku je nepochybně obrovská výhoda, jak si dokážete představit, že šetříme spoustu mobilních dat a baterie nejen z hlediska úložiště, ale také proto, že spotřebovávají méně.

Dokonce i když máte špičkový mobilní telefon, pokud nechcete přijít o další místo v tomto druhu aplikace, nebudete věnovat potřebnou péči tomu, aby se vyplatilo utrácet tolik zdrojů, a zejména pokud dojde. baterie je velmi rychlá, Odinstalujte Facebook a nainstalujte Facebook Lite, stejně jako doporučujeme u Messenger Lite, rozdíl je ve skutečnosti zcela zřejmý, protože během dne ušetříte spoustu baterie.

Jakékoli otázky, které máte na mysli, můžete jako vždy nechat v komentářích níže, nebudeme se moc snažit odpovědět.