Jak stahovat hudbu ze Spotify? Rychlé a snadné

Ve většině případů nám přijde, že k používání této aplikace nemáme dobrý internet. Co skladby dělají nebo co posloucháme, jsou neustále přerušovány.

Kromě toho při používání této aplikace vznikají další problémy. To nás přivádí k běžné otázce, Mohu stahovat hudbu ze Spotify? Takže když nemám internet, můžu si hudbu, kterou miluji, užívat bez větších potíží.

Odpověď je ano. Můžeme stahovat hudbu ze Spotify různými způsoby, některými méně komplikovanými než jinými. Proto vám ukážeme, jak stahovat skladby z této aplikace, což vysvětlíme rychle a snadno.

Jak stahovat hudbu Spotify bez programů na smartphone

Jeden z nejjednodušších způsobů stahování hudby ze Spotify pochází ze stejné aplikace, stačí postupovat podle řady kroků, které vysvětlíme později.

Chcete-li začít, jednoduše vložte stažené soubory, v tomto případě, kam chcete skladby uložit. V externím úložišti, jako je karta micro SD, nebo ve vnitřní paměti telefonu.

Co udělat, je otevřít aplikaci Spotify, pak přejdeme k možnosti, která vyšla „Vaše knihovna“ V horní části vybereme možnost konfigurace zobrazenou jako pastorek nebo ozubený věnec.

V konfiguračním okně vyberte následující možnost: “Úložný prostor”. Kde si můžete přesně vybrat, kam chcete své skladby uložit.

Dělám to už, potřebujeme nejjednodušší věc, stáhnout hudbu. Musíme vyhledat jakékoli album nebo skladbu, kterou si chceme stáhnout.

Jdeme do obálky písně a jedním dotykem změníme možnost, kterou napsal, “Stažení”. Spotify tedy provede stažení a uloží se na místo, které jsme vybrali dříve.

Kromě toho můžete své oblíbené skladby uložit do seznamu skladeb, stačí vybrat ikonu se třemi tečkami umístěnou vpravo od každé skladby, je zde možnost “Přidat do seznamu skladeb”.

A konečně, pokud nemáte mobilní data nebo nechcete data plýtvat, měli byste se vrátit. „Vaše knihovna“. Tak to uděláme “nastavení” Je to symbol pastorku umístěný v horní části obrazovky.

V sekci přehrávání hned níže “Offline mód”. Aby Spotify mohl pracovat s vaší dříve staženou hudbou bez připojení k internetu, musíte ji povolit.

Každý 29 dní Aby aplikace fungovala, musíte se znovu připojit.

Jak stahovat hudbu Spotify z počítače

I když obvykle existují desítky programů ke stažení zvuku z této aplikace, ne všechny obvykle přinášejí dobré výsledky. Zde vám ukážeme nejrychlejší a nejjednodušší způsoby stažení.

Spotydl

Existuje několik aplikací, ze kterých si můžeme zdarma stahovat hudbu ze Spotify, mezi nimi i Spotydl.

Spotydl je program nainstalovaný z počítače. Pojďme si tedy stáhnout hudbu Spotify z počítače. za prvé Nezapomeňte, že potřebujete účet Spotify, (Jasně).

Musíte si jej stáhnout a nainstalovat. Kompatibilní s operačními systémy Okna a Operační systém Mac OS. Je důležité objasnit, že tuto aplikaci lze eliminovat tím, že vám umožní stahovat hudbu bez placení peněz. Pokud jej tedy nelze stáhnout, je to proto, že je již deaktivováno.

Online diktafon

Existuje však mnoho způsobů, jak získat skladby Spotify zdarma, další alternativou je Online zvukový záznamník. Pokud nezaznamenává a neuloží skladby, nemusí být nutně staženo.

Můžeme to udělat pomocí online hlasového záznamníku. Nejprve musíme přejít na oficiální stránku tohoto nástroje. Existují dva způsoby, jak stáhnout a nainstalovat aplikaci nebo ji použít přímo online.

Stačí vybrat možnost uložení a pak budeme přehrávat hudbu, kterou chceme uložit na Spotify. Poté pozastavíme nahrávání na konci zvuku a získáme vysoce kvalitní záznam, jako kdybychom stahovali danou hudbu.

Ačkoli existuje záznam, Hlasový záznamník Zaznamenává nahrávky ve vysokém rozlišení, což dává zvuku pocit kvality a čistoty.

Spotify Music Converter (SIDIFY)

V neposlední řadě je Spotify Music Converter nebo SIDIFY. Tato bezplatná aplikace je zodpovědná za stahování hudby ze Spotify a její snadný a rychlý převod do různých formátů.

Nejprve musíte nainstalovat aplikaci, kterou lze stáhnout z oficiálních webových stránek. Po nahrání stačí do programu přetáhnout skladby nebo alba, které chceme stáhnout, a poté vybrat tuto možnost. “Připraveno”.

Poté zvolíme náš oblíbený zvukový formát, MP3, AAC, FLAC, WAV. Další je složka, do které uložíme kvalitu, rychlost přehrávání a stahování. Stačí kliknout na tlačítko „TRANSFORMACE“ a stahování začne.

Přejdeme do cílové složky, kterou jsme nastavili, abychom získali zvuky, nebo to můžeme udělat přímo z aplikace v historii převodu. Pomocí těchto jednoduchých kroků jsme si stáhli naši hudbu v nejlepší kvalitě.