Jak stahovat videa v systému Android a užívat si offline

Kolik videí z YouTube můžete sledovat s datovým tokem? Hádám, tři, je jasné, že rychlost přenosu dat se u mnoha videí nevyplácí. Ale pro chvíle, kdy víte, že budete muset cestovat nebo dlouho čekat, je nejlepší mít připraveno několik videí, která si budete moci užít offline.

Většina z nás se nespoléhá na dostatečně velkou rychlost pevných dat pro náš čas na silnici. Není nic jako sledování několika videí, která zkrátí čekání. Nabídka na internetu je obrovská a YouTube prostě neexistuje.

Offline režim Youtube

V některých zemích, jako je Indie, Indonésie nebo Filipíny, má samotná aplikace YouTube možnost ukládat videa do zařízení a přehrávat je později bez nutnosti připojení k internetu. Pokud se nacházíte v jedné z těchto šťastných zemí, jednoduše klikněte na ikonu stahování, kde najdete video, které si můžete stáhnout. Seznam všech dostupných videí naleznete v nabídce „Offline“.

Některé privilegované osoby mohou používat offline režim YouTube. / © ANDROIPIT

Pro ty, kteří si nemohou stahovat videa přímo z aplikace YouTube, existuje alternativa s názvem TubeMate. Je to aplikace, kterou nelze na Google Play najít, takže nejlepší způsob, jak ji získat, je stahování z oficiálních webových stránek. S touto aplikací můžete sledovat svá oblíbená videa offline.

stahovat videa pro Android tubemate

Aplikace Tube Mate. / © ANDROIPIT

Stahujte videa z jiných služeb

Zásady ochrany osobních údajů YouTube neumožňují stahování videí hostovaných službou, ale na internetu existuje mnoho dalších platforem pro přehrávání videa, které umožňují jejich obsah stahovat. Dobrým příkladem toho je TED, platforma, kde si můžeme užít a dokonce stáhnout spoustu zajímavých lekcí.

Existuje mnoho aplikací pro správu stahování videa na Google Play, například FVD nebo MAASS Download. Většina z nich pracuje prostřednictvím internetového prohlížeče obsaženého přímo v aplikaci. Můžeme navštívit naše oblíbené stránky s videem v prohlížeči a aplikace zjistí, která videa lze stáhnout. Stačí kliknout na video nebo ikonu stahování a otevře se dialogové okno, kde můžeme upravit název souboru videa a zahájit stahování. Je to tak snadné.

FVD – bezplatný stahovač videaNainstalujte si na Google Play

Většina z těchto aplikací již má katalog nejpopulárnějších webů s bezplatnými videi, která jsou k dispozici ke stažení, takže si nemusíte dělat starosti ani s hledáním adresy URL videa. Stačí zadat aplikaci a zobrazit novou, abyste ji mohli později zobrazit offline.

Stáhněte si Maass videa android android

Aplikace pro stahování videa. / © ANDROIPIT

Jak zabijete čas na svých cestách?