Jak udělat první kroky v Last Day On Earth?

Určitě jste už slyšeli o hře týdne. Poslední den na Zemi. Tato hra, která je stále ve verzi Beta, si podmanila uživatele systémů Android a iOS. Pokud to ještě nevíte, spusťte a nainstalujte jej. Poté, co jsme hráli týden a prozkoumali všechny naše kuriozity, nás tato hra spojila způsobem, jaký dosud žádná hra pro Android neměla. Abyste si tuto hru mohli užít a začít co nejlépe, dnes vám ji ukážeme. Jak udělat první kroky v Last Day On Earth.


Nejlepší balíček Clash Royale tohoto týdne s kolovou koulí


Začneme tím, že tuto hru trochu definujeme Zdarma hrát, Poslední den na Zemi svět zničený apokalypsou zombie několik přeživších. Tímto způsobem se nejprve ocitneme úplně sami na naší „základně“, ze které budeme muset sbírat předměty, prozkoumávat mapu a bránit se před útoky zombie.

Jak udělat první kroky v Last Day On Earth?

V našem případě, na začátku našeho turné jsme udělali spoustu chybDnes vám tedy nějaké přinášíme tipy, jak vyhnout se opakovanému umírání a udržovat naši základnu ve stoje. Jakmile víme, o čem tato hra je, nastavili jsme ji a začali od naší základny.

Poslední den ve světě kamionu

Nejprve to bude jít tam opuštěný vůz a sbírat vše, co je v něm. Oblečení, které najdeme, nás bude bránit, takže bude jako výchozí bod docela užitečné. Potom vybavíme zbraň uvnitř kamionu a budeme navigovat po mapě. Měli bychom vědět, že pokud vstoupíme do zelené zóny z mapy, můžeme jít na jiná místa, ale dokud nepřizpůsobíme naši základnu, nebude nutné.

Setkáme se při prohlídce naší mapy červené šipky, které by mohly být zombie nebo vlky, a oranžové šipky, které by mohly být jeleny. V obou případech je nejlepší možností útoku přikrčit se stisknutím tlačítka vpravo a zaútočit, když jsme hned za sebou. Takto nebudeme muset bojovat v každé situaci, kterou najdeme na naší základně, protože zemřou v mžiku. Je čas sbírat po vyčištění základny.

Sbírejte a vytvářejte krabice

Když začneme sbírat všechny objekty na naší základně, přijde čas nemůžeme vzít všechno. Není třeba se obávat. Po zabití prvních zombie budeme mít lana a na zemi najdeme rostlinná vlákna. S těmito objekty můžeme sbal nám kufr a vybavit ho k přepravě více věcí.

Den ve světě batohu

Dalším krokem je začít postavit náš dům s tlačítkem sestavení vpravo nahoře. Ideální na začátku, dům, který je snazší vylepšitto znamená, že ani příliš velký, ani příliš malý. Můžeme to udělat uvnitř tohoto domu připravte políčka jsme dříve vytvořili pomocí dřeva a vláken. Po shromáždění všeho jednoduššího na naší základně budeme moci vytvářet krumpáč a sekera dokončit práci a nechat ji úplně prázdnou.

Jakmile budeme mít naši základnu bez zdrojů, jsme připraveni vyrazit, ale nejprve se musíme ujistit necháme vše shromážděné v krabicích a bereme základy, protože pokud zemřeme, ztratíme vše, co neseme.

Využijte prvních událostí k získání předmětů

První kroky v této hře jsou velmi důležité. Pokud nebudeme mít prospěch viditelné události a pokud budeme bojovat proti zombie a ztratíme objekty, které najdeme, bude evoluce stoupat. Když poprvé opouštíme základnu, hra nás varuje, že se blíží vozidlo (24 hodin). Zombie roj.

V tomto případě se nemusíme bát, v první zombie horda, nebudeme proti nim nic dělatZ tohoto důvodu je nejlepší aplikaci vypnout, když je málo času na to, aby se okamžitě vrátili a vrátili se, aby co nejméně poškodili naši základnu.

Den ve světě zombie hordy

Hra, která jim byla zaslána, nás varuje, když jdeme ven pád z blízkého letadla. Využíváme přímo energii, kterou máme běžte k zemiprotože bude mít nekonečné krabice, které nám velmi pomohou začít. V některých případech Je těžké zabít zombieale zdrženlivě as jahodami najdeme a můžeme dělat na naší základně strč je do kapsy můžeme je porazit, abychom jedli rychleji.

Pokud je toho příliš mnoho nebo je život vzácný, je lepší utéct, jít domů a všechno zachránit, než zemřít a všechno ztratit. Když naplníme kufry předměty, vraťte se na základnu Vyprázdněte jej do krabic a vraťte se zpět.

Co by se mělo dělat, aby se zabránilo úmrtí v prvních úrovních v Last Day On Earth?

první úrovně umírají poslední den na světě

Přestože naši postavu nenapadnou žádné zombie, bude mít z logických důvodů hlad a žízeň. Takže ovoce, které najdeme na naší základně, a maso, které nám zabijí jeleni a vlci, nám dají, Pokud je používáme moudře a neztrácíme je, stačí, abychom nás udrželi naživu.

Pokud se vám tato hra líbí a chcete, abychom vám řekli více kuriozit a triků, abyste mohli postupovat rychleji, zanechte komentář a uděláme to velmi rádi.


Využijte letní prodej her Play Store


Poslední den na Zemi: Přežití Poslední den na Zemi: Přežití