Jak ukládat hry na Androidu bez uživatele root?

Jak ukládat hry na Androidu bez uživatele root?

Věnujte své volné hodiny hraním několika her Candy Crush nebo si užíváte legendárních dodávek velká automobilová krádež Je dobrý nápad mít smartphone s minimálním výkonem. Je to už nějaký čas a díky možnosti automatického ukládání v cloudu, kterou obsahuje většina her, jsme mohli pokračovat v našem pokroku na jakémkoli zařízení, které tuto hru nebo aplikaci podporuje. Ne všechny hry však tuto možnost obsahují, takže ukládat hry místně. Dnes vám ukážeme jak ukládat hry her do paměti z našeho telefonu.


Toto jsou nejlepší hry a aplikace podle Google Play.


Protože aplikace, kterou použijeme, nepotřebuje oprávnění superuživatele, nebude nutné být uživatelem root. Uložte si hry našich her. Stejně tak můžeme uložit data jakékoli aplikace, pokud si přejeme.

Uložte svá herní data pomocí Zálohování a obnovení aplikací

Nic nemůže být horší než ztráta pokroku ve hře při formátování našich zařízení. I když společnost Google implementovala možnost cloudového ukládání prostřednictvím našeho účtu her Google Play v nejnovějších verzích služeb Google, ne všechny hry jsou integrovány s touto funkcí.

Zálohování a obnovení aplikací - nejjednodušší nástroj pro zálohování Zálohování a obnovení aplikací - nejjednodušší nástroj pro zálohování

Pro ukládat hry místně do systému Androidpoužijeme dobře známou aplikaci Zálohování a obnova aplikací. Po stažení jej otevřete a zobrazí se úplný seznam všech aplikací a her uložených v našem zařízení: budeme muset vybrat pouze ty, které chceme pokračovat v zálohování. Také a zálohování všech aplikací Nastavili jsme to zaškrtnutím odpovídající možnosti níže.

V případě, že chceme obnovit uložená data předem stačí přejet po kartě Nainstalované aplikace zatím Archivované aplikace pokračovat v resetování. Můžeme také změnit část cesty k uložení. Nastavení. Chcete-li tato data přenést do jiného zařízení, jednoduše zkopírujte soubor pro obnovení do paměti požadovaného telefonu nebo tabletu. Poté aplikaci nainstalujeme a klikneme na tuto možnost Zjistit soubory APK uvnitř záložky Archivované aplikace pro spuštění resetu.


Zkraťte čekací dobu na filmy pomocí těchto tří her Star Wars pro Android