Jak uložit koncept videa IGTV

Znáš IGTV? IGTV je platforma Instagram pro nahrávání videí až do 1 hodiny prostřednictvím aplikace a dokonce i na webu. Určitě vám to ukážeme z této finální podoby jak uložit koncept videa IGTV.

Proč mluvíme jen o webu? Přesně proto IGTV umožňuje ukládat na web pracovní verze Videa, která chcete nahrát, v tuto chvíli aplikace této platformy neumožňuje.

Nevíme, zda bude tato možnost rozšířena na aplikaci IGTV, ale zatím nic jiného. jestli chceš nahrát video a uložit koncept Můžete to udělat pouze na webu, takže budete muset být přihlášeni do Instagramu.

Vyplňte některá data a koncept uložte

Zanechat uložený koncept Video, které nahrajete na IGTV Pokud jste například aktuálně připojeni přes datové připojení, pomůže vám to nainstalovat později s připojením WiFi, abyste nemuseli utrácet poplatky.

Jak vytvořit kanál na IGTV

Je to velmi snadné, protože to prostě musíte udělat Přihlaste se pomocí svého účtu Instagram na webu sociálních sítí a koncept uložte podle těchto pokynů:

  1. Přihlaste se pomocí svého profilu Instagram.
  2. Klikněte nyní dětská ikona vpravo nahoře.
  3. Pokud se podíváte trochu dále dolů, uvidíte několik sekcí, včetně hovoru.IGTV“, Místo, kam kliknout.
  4. Nyní klikněte tam, kde je uvedeno „stoupat“.

Obrázek - Jak uložit koncept videa IGTV

  1. Musíte jen přidat Video ve formátu MP4 maximálně 3,6 GB, svisle, s dobou trvání mezi 15 sekundami a 1 minutou. Pokud vaše video není MP4, musíte jej předtím převést pomocí převaděče online i z programu pro tento úkol.
  2. Nakonec vyplňte název a popis videa, titulní fotografii a nakonec „uložit koncept“.

Obrázek - Jak uložit koncept videa IGTV

To je vše, s těmito jednoduchými kroky víte jak uložit koncept videa IGTVtakže je můžete později zobrazit z webu a podle potřeby je nahrát.

Jak vyhledávat videa a kanály na IGTV