Jak uskutečnit hovor bez pokrytí sítě

Noční můra každého cestovatele je vždy stejná: bude existovat pokrytí? a pokud ano, kolik mě to bude stát? Pokud se nestaráte o náklady, můžete vždy použít roaming. Ačkoli většina z nás používá bezplatné služby, jako je Skype, jedinou špatnou věcí je, že naše kontakty také musí mít aplikaci a účet.

Skype, Tango, Viber a nyní WhatsApp jsou nejoblíbenější aplikace, ale samotná služba nemá stejnou kvalitu jako tradiční hovory. Často nastává buď mírné zpoždění při přechodu na absurdní hranice porozumění řeči, nebo posloucháme své vlastní hlasy, dokud se nezblázníme. Můžete si být jisti, že existuje alternativa.

Žádné pokrytí? Nic se neděje. / © ANDROIDPIT

Hledejte i bez pokrytí!

Jak se ve světě Androidů často stává, na pomoc přijde aplikace, která vyřeší všechny naše problémy. Tentokrát Libon, zkratka pro „Life Is Better ON“. S Libonem můžeme volat a přijímat hovory, i když náš smartphone nemá pokrytí, potřebujeme pouze WiFi připojení. Můžeme ušetřit na mezinárodních hovorech a funguje to také přes mobilní datovou síť.

Jak to funguje

Velmi jednoduché, ale také velmi stylové: Pokud nemáte v terminálu pokrytí sítě (například pokud jste v letadle), budou příchozí hovory odesílány do služby Libon zdarma a budou dostupné do nainstalované aplikace. zařízení (v případě, že letadlo má WiFi připojení, které jej má).

Tímto způsobem můžeme volat z jakékoli pevné linky odesílateli a tiše mluvit pomocí WiFi připojení bez dalších nákladů pro obě strany. Hovory mezi uživateli Libonu jsou také zdarma, existuje dokonce i služba zasílání zpráv, jdeme stejnou cestou jako WhatsApp.

Věci se trochu změní, když chceme zavolat na jiné číslo. Při první registraci budete mít 30 minut hovorů zdarma. Pak budete mít 15 minut měsíčně zdarma plus 30 minut až do maximálně 60 minut měsíčně pro každého přítele, který začne používat Libon.

Pokud to nestačí, můžete si také zakoupit balíčky minut. Balíčky začínají na 0,99 EUR do 10 minut (cena hovoru 9,9 centů za minutu) a končí na 400 minutách za 11,99 (hovor zůstává na 3 centech za minutu).

Zdarma 30 minut na začátek. / © ANDROIDPIT

Jak používat Libon

Je snadné začít. Chcete-li aplikaci nainstalovat, jednoduše si ji stáhněte z Google Play. Při prvním spuštění vás požádá o registraci pomocí svého účtu Libon a pokud jej nemáte, budete se moci rychle zaregistrovat. K registraci potřebujete své jméno, příjmení a telefonní číslo pro potvrzení účtu, což lze potvrdit pomocí SMS i telefonního hovoru.

Jakmile je účet aktivován, obdržíme 30 volných minut, které můžeme do konce měsíce využít. Dobře. Nyní stačí povolit připojení WiFi vašeho smartphonu a začít přijímat hovory bez pokrytí sítě.

Výhody

  • Kupující nemusí instalovat aplikaci (samozřejmě existují výhody).
  • Hovory můžete přijímat nejasně z mobilní sítě nebo WiFi připojení.
  • 15 minut volání zdarma za měsíc (lze prodloužit až na 60 minut).
  • Neomezená a zcela bezplatná služba volání a zasílání zpráv pro uživatele používající Libon.
  • Služba zálohování / synchronizace SMS z aplikace a webu Libon Official (musíte se přihlásit pomocí e-mailu a hesla definovaného v aplikaci).

Co si myslíte o této nové volací službě?