Jak uskutečnit hovor pomocí WhatsApp

Telefonování přes WhatsApp není jednou z nejúspěšnějších funkcí WhatsApp, ale stále tu zůstává. Od svého vzhledu jsme v něm viděli několik změn. I tak stojí za to si uvědomit změny v aplikaci pro zasílání zpráv, které používá většina lidí po celém světě.

Volání WhatsApp dorazila do aplikace s verzí 2.12.19, což nám umožnilo aktivovat tuto funkci. Během čekání na zahájení videohovorů nám tato funkce jako jediná umožňuje uskutečňovat hovory v rámci aplikace.

Ačkoli používání volání WhatsApp nikdy nebylo obtížné, dnes je téměř jednodušší používat tuto funkci než telefonování.

WhatsApp volá

! / © ANDROIDPIT

Vybereme pouze osobu, se kterou chceme mluvit, a vpravo se nám zobrazí ikona náhlavní soupravy. Stisknutím této ikony zahájíte vyhledávání. Možná místo, kde je umístěna tato ikona, není nejšťastnějším místem, protože je velmi snadné náhodně někomu zavolat, když právě posíláte soubor nebo umístění.

WhatsApp je zdrojem nedorozumění. / © ANDROIDPIT

Navzdory své jednoduchosti není tato funkce jedním z nejvíce oceňovaných na WhatsApp. Mnoho uživatelů nepoužívá volací službu WhatsApp, snad proto, že se jedná o aplikaci pro zasílání zpráv, je těžké ji vidět jako volací službu. Obecně platí, že služba volání aplikací pro zasílání zpráv nezíská velký úspěch, snad proto, že kvalita hovorů je stále mnohem lepší.

Tato funkce pravděpodobně zmizí a stane se velmi očekávanou funkcí videohovorů. Možná pak funkce získá více následovníků a stojí za to hledat přes WhatsApp, raději bych nadále používal aktuální a aktuální vyhledávací službu k dnešnímu dni.