Grup görüntülü görüşmeleri WhatsApp 1

Jak uskutečňovat skupinové videohovory na WhatsApp

Skupinové videohovory WhatsApp 1

WhatsApp, hlavní aplikace pro rychlé zasílání zpráv na světěv poslední době přidává mnoho funkcí a pravdou je, že některé z nich, jako jsou skupinové videohovory, jsou opravdu zajímavé.

Na těchto řádcích tedy Dozvíte se podrobně o skupinových videohovorech na WhatsApp..

Když vezmeme v úvahu nejdůležitější aplikace na světě pro mobilní zařízení, Nemohou chybět na žádném z našich telefonů, není pochyb o tom, že by měl být zahrnut i WhatsApp.. Proto při této zvláštní příležitosti s potěšením představujeme dlouho očekávané a zajímavé zprávy o příchodu jedné z funkcí, které jsme od jejích vývojářů požadovali.

Protože WhatsApp je WhatsApp, její miliony uživatelů, dokonce i ti, kteří ji upřednostňují před jakoukoli jinou aplikací pro zasílání zpráv, tvrdí, že jí chybí několik funkcí, aby se stala „dokonalou“ aplikací. Mezi těmito mnoha funkcemi byla jednou z nejžádanějších videohovory.Zdá se, že se pomalu začíná objevovat v prostředí této platformy okamžité komunikace.

Jak jsme řekli v té době, vše ukazuje, že ve velmi krátké době budeme konečně svědky jedné z nejzajímavějších funkcí, kterou WhatsApp spustil po dlouhé době. A mimo tuto prezentaci end-to-end šifrování zprávJak mnozí ocení, je to především užitečná funkce pro téměř všechny uživatele zde.

Samozřejmě víme, že mnoho lidí již možnost hlasových hovorů potěšilo, ale nemůžeme přehlédnout, že většina lidí právě teď raději komunikuje prostřednictvím textu. Protože, videohovory mají opravdu důležitou přílohuToto je možnost pozorovat, kde je druhá osoba, s níž mluvíme.

Videohovory WhatsApp

Uskutečňujte skupinové videohovory na WhatsApp

Nejpoužívanější síť pro zasílání zpráv všech dob nám tedy umožňuje uskutečňovat skupinové videohovory s lidmi, které jsme naplánovali jako osobu, nebo s lidmi, kteří znají jejich telefonní číslo.

Zajímavé na případě je, že tato možnost pro skupinové videohovory Umožňuje nám uskutečňovat videohovory nejen s jednou osobou, ale s několika lidmi současně.ideální, když máme několik lidí na různých místech, kteří chtějí být neustále v kontaktu.

Ačkoli se jednalo o funkci původně spuštěnou konkrétně za účelem kontaktu s přáteli nebo rodinou uživatelů, neměli bychom zapomenout na skutečnost, že existuje mnoho lidí, kteří ji používají v nejlepším stylu Skype. tj. společnosti, kanceláře atd. Pro profesionální setkání o.

Kromě toho je opravdu důležité zdůraznit, že: je zcela bezplatná funkceNebudeme muset nic platit, i když ano Budeme potřebovat přístup ke stabilnímu připojení k internetu.

WhatsApp se stále zlepšuje. Nyní s videohovory!

Jak jsme řekli v té době Dozvěděli jsme se nic víc ani méně z videohovorů přicházejících do jedné z bet WhatsApp v posledních hodinách.Konkrétně je to jeden z těch, které používají ti, kteří testovali tyto funkce, než se staly příliš velkými. Někteří odborníci dokonce dokázali, aby se funkce objevila jako tlačítko, jak vidíme na obrázku, ale právě teď nezačne fungovat.

V každém případě jsme přesvědčeni, že zažíváme období, kdy se videohovory WhatsApp rozhodně stanou běžným komunikačním faktorem mezi uživateli z celého světa. Je každopádně pravda, že neočekáváme, že by masivita této funkce přišla příliš rychle, ale naopak věříme, že je to až na konec roku. Může běžet na všech slavných mobilních operačních systémech, jako jsou Android, iOS a Windows Phone.

Pokud jde o fungování této platformy pro videohovory integrované do WhatsApp, musíme říci, že proces bude docela jednoduchý.Kliknutím na tlačítko, které se zobrazí, když máme společnou textovou konverzaci se všemi našimi přáteli nebo rodinou, budou probíhat klasické hlasové hovory. K tomu bude samozřejmě použita přední kamera vašeho terminálu, takže je nutné ji mít.

Kromě toho, Kdy budou k dispozici videohovory WhatsApp? “Mnoho našich čtenářů opravdu řeklo. Jsme si jisti, že vás to zajímá.Jediné, co o tom můžeme předvídat, je, že tato funkce je k dispozici pouze v omezené beta verzi systému Android; to naznačuje, že aktualizace, která ji obsahuje, bude konečně k dispozici v prvním případě na všech zařízeních využívajících média. Příchod zaměstnanců Google pro smartphony a další, kteří vždy procházejí procesem postupné aktivace, v druhém případě iOS a nakonec Windows Phone jako další aktualizace WhatsApp.

Videohovory WhatsApp 2

A co ostatní aplikace pro videohovory?

Pokud se WhatsApp připojí k módě videohovorů s velkým počtem uživatelů po celém světě, je zřejmé, že někteří z jejích konkurentů by neměli trávit příliš dlouho, než utrpí následky. Ačkoli je nepravděpodobné, že by jej uživatelé opustili, protože Skype je stále nejlepší aplikací pro videohovory, Později mohou ostatní, jako je FaceTime pro iOS, začít ztrácet uživatele, kteří dávají přednost videohovorům na WhatsApp..

V každém případě je jasné, že si budeme muset počkat, až se dozvíme více podrobností o tom, jak WhatsApp začne mezi námi všemi fungovat a jak to s ním dokážeme. Využijte příchod o něco menšího obsahu, než očekáváme od nejlepší aplikace pro zasílání zpráv na světě.

Co je známo o videohovorech na WhatsApp?

Před několika měsíci se objevily průzkumy veřejného mínění s dotazem na uživatele, do jaké míry by přijali možnost zahrnout funkce videohovorů přímo do WhatsApp. S pozitivními záznamy získanými ve většině světů by to nemělo být dlouho předtím, než uvidíme tuto službu začleněnou do mnoha funkcí WhatsApp.

Pokud to funguje stejně jako tradiční hovory, které jsou na WhatsApp k dispozici měsíce, jedinou věcí, které se uživatelé musí obávat, je zůstat připojený k WiFi síti, protože tak ušetříme obrovské množství peněz. vyhnout se síťovým výdajům z našeho měsíčního poplatku, což je tip, který si necháme pro jakoukoli aplikaci v segmentu.

Ve skutečnosti, pokud budete používat jiné aplikace pro videohovory, neměli byste se příliš starat o fungování této nové možnosti WhatsApp, vzhledem k tomu, že se příliš neliší od jiných aplikací, jako je Google Hangout nebo Skype společnosti Microsoft. Nejlepší alternativa, kterou můžeme najít v segmentu videohovorů.

whatsapp-výhody

V tomto pohledu na nové obrázky rozhraní WhatsApp pro iOS najdeme: Existuje několik zajímavých linek, kde jsou výslovně uvedeny videohovory, například „videohovor“ nebo „videohovor“. Jinými slovy, musíme předpokládat, že od nynějška do poloviny letošního roku budeme mít možnost užít si videohovory v hlavním programu zasílání zpráv na světě v systému Android i iOS.

Měli byste také vědět, že existují videohovory WhatsApp podle úniků. Testovány jsou nejen na mobilních telefonech Apple, ale také na iPadech, tabletech od kalifornské společnosti.. Naproti tomu musíme poznamenat, že obrázky zobrazující ikonu nového videohovoru by již neměly stát vedle obrázku, který nám umožňuje přístup k hovorům.

Právě teď vše ukazuje, že musíme čekat, abychom se dozvěděli více zpráv přímo souvisejících s výskytem videohovorů na WhatsApp pro iOS, ale Nemůžeme si pomoct, abychom byli optimističtí, že se tato funkce objeví v příštích týdnech.samozřejmě.

Jak uskutečnit skupinový videohovor na WhatsApp

Skupinové videohovory přes WhatsApp, První věc, kterou byste měli zkontrolovat, je, že aplikace byla aktualizována na nejnovější verzi.jinak budete muset začít s aktualizací.

Každopádně byste se neměli bát, protože ve většině případů se aplikace aktualizuje sama, takže budete moci okamžitě provést tuto akci skupinového videohovoru na WhatsApp.

Musíte otevřít komunikační nebo chatovou agendu na WhatsApp a v tu chvíli najít ikonu telefonu umístěný v pravém horním rohu obrazovky ten související s videohovory. Jakmile to uděláte, můžete přidat všechny lidi, se kterými chcete chatovat právě teď, i když existují určitá omezení.

Mimochodem, pokud chcete mluvit se skupinou WhatsApp a jejími členy, musíte dělat totéž, ale v rámci skupiny, nikoli v konkrétním chatu. Když ostatní uživatelé videohovor přijmou, přidají se k němu.

Videohovor WhatsApp Samsung Ace 2

Jde o to, jak jsme již řekli dříve, že v některých případech musíte tuto možnost povolit, abyste ji povolili, a to se děje zejména u některých poměrně starých terminálů, které mají menší kapacitu úložiště a různé aktualizace jsou zpožděny. Aplikace. Pokud jste jedním z uživatelů Galaxy Ace 2, pak v tomto příspěvku Naučte se zanechat potíže za sebou při videohovorech na WhatsApp, nejpoužívanější komunikační platformě těchto dob..

Jak jsme zmínili v předchozím odstavci, pro povolení této možnosti je třeba aktualizovat pouze příslušnou aplikaci. Co se stane, je to, že pokud máme starší verzi WhatsApp, nebudeme moci uskutečňovat videohovory, protože tato funkce není k dispozici. Pokud se chcete ujistit, že máte vždy nejnovější verzi WhatsApp, doporučená metoda je: Vyhledejte aplikaci v obchodě Google Play a poté zkontrolujte, zda je k dispozici nová verze, něco, co můžete zkontrolovat v tomto odkazu.

Po stažení aplikace musíte pokračovat v procesu instalace, pokud jste tak dosud neučinili. Mezi typické kroky v těchto případech patří přidání profilové fotografie, stavu a provedení nezbytných úprav. Po instalaci aplikace budete muset provést videohovor podle klasických kroků., pokud jste postup provedli správně a již máte šanci získat přístup k funkci videohovoru.

  • Otevřete aplikaci WhatsApp
  • Vyberte osobu, se kterou chceme mít videohovor
  • Klikněte na ikonu videohovoru v pravém horním rohu obrazovky
  • Počkejte, až druhá osoba zareaguje, a co nejdříve zahajte videohovor

Neméně podrobností, pokud jde o videohovory od Samsung Galaxy Ace, souvisí se skutečností, že tento model mobilního telefonu nemá přední kameru, a proto musíte videohovory provádět se stejnou zadní kamerou. . Toto je komplikace, kterou musíte zvážit, protože budete muset stisknout ikonu pro otočení kamery, která se objeví pod obrazovkou. Pokud provedete všechny tyto kroky, nebudete mít žádné další problémy..

Podařilo se vám uskutečnit skupinové videohovory na WhatsApp tímto krokem?