JAK VĚDĚT, Jestli je aplikace pro Android VIRUS?

Nebo při stahování nainstalovat aplikaci, máme na paměti, jak zjistit, zda tato ANDROIDOVÁ APLIKACE MÁ VÍRUSY Antivirus je ve většině případů nebude schopen detekovat, protože některé aplikace jsou aktualizovány téměř denně, takže je antivirový program nezjistí.

Moje aplikace pro Android má viry

Všechny aplikace, které stáhneme z obchodu Google Play, přicházejí bez virů a Malware Protože jsou pečlivě kontrolovány různými antiviry a těmi, kteří s nimi pracují pro Google Play, to znamená, že před vydáním nebo vydáním těchto aplikací projdou přísným postupem, jak je očistit a zbavit virů. Pokud je aplikace dodávána s poškozeným kódem nebo softwarem, je téměř nemožné, aby tak učinila, protože nebude v Obchodu Google Play. V systému Android je virus.

JAK VÍM, KDYŽ JE APLIKACE VIRUSEM?

Pokud jsou vaše soubory ke stažení pouze z obchodu Google Play, vaší aplikace Android má virusKromě obchodu Google Play byste měli vidět pouze aplikace stažené jinými způsoby, různé weby nabízejí bezplatné aplikace, převážná většina má viry Jak můžeme tyto viry detekovat? Mnohem jednodušší, než si myslíte.

Existují různé typy stránek věnovaných analýze souborů k detekci virů, tyto stránky nejsou vytvořeny pouze pro počítače, ale také stránka s názvem Virustotal.com, která pracuje s více než 50 online antiviry pro všechny soubory stažené z internetu. I když není detekován, lze jej analyzovat současně, což nám umožňuje rychle detekovat jakýkoli poškozený soubor nebo aplikaci.

JAK VĚDĚT, POKUD JE INFIKOVÁNA ŽÁDOST?

Měli byste to zvážit před stažením aplikace. Android má virus Je třeba zkontrolovat, zda je některá aplikace stažená z Googlu čistá, můžete to provést následujícím způsobem:

První krok, po zadání https://www.virustotal.com/, najdete několik možností, které říkají: Archiv – Hledání adresy URL, musíme vybrat soubor a stisknout tlačítko pro výběr, poté vyhledat a analyzovat aplikaci, kterou jsme stáhli.

Každá aplikace má svou vlastní váhu, takže v závislosti na ní bude analýza trvat několik minut a nakonec poskytne výsledky detekce. Ukáže vám něco jako Detekce, abyste zjistili, jestli je aplikace pro Android viry: 5/59, To znamená, že to bylo detekováno 5 z 59 antivirových programů nalezených na stránce, jako výsledek analyzované aplikace virus.

JAK VĚDĚT, KDYŽ JE APLIKACE BEZPEČNÁ?

Pokud chcete zkontrolovat, zda jsou stažené aplikace zcela čisté a bezpečné, měla by analýza ukázat něco jako toto: 0/59.

Jeden Je velmi snadné analyzovat aplikace, které chcete do zařízení nainstalovat, protože pokud nainstalujeme infikovanou aplikaci Mohlo by dojít k poškození mobilního telefonu nebo k pomalejšímu chodu.