Jak vektorizovat obrázek nebo fotografii

Existuje mnoho lidí, kteří to chtějí vědět jak vektorizovat obrázek nebo fotografii. Teoreticky tento proces není jednoduchá věc, naštěstí existují technologie, které nám umožňují rychle a efektivně to udělat na jakékoli fotografii.

Existuje mnoho aplikací, které vám to umožňují vektorizujte obrázek s velkou lehkostí, během několika sekund budete mít obrázek nebo vektorovou fotografii bez jakéhokoli úsilí.

Krok za krokem při vektorizaci obrázku

Protože vektorizované obrázky se skládají přesně z vektorů. Při provádění tohoto procesu by měli být co nejjednodušší, protože jinak se vše stane docela složitým a stane se něco abstraktního, kromě toho, čeho chceme dosáhnout.

Ideální je v tomto případě odstranit pozadí obrázku před zahájením procesu vektorizace.. Čím jednodušší bude fotografie, tím lepší budou výsledky, takže absolutně eliminujte vše, co na dané fotografii není nutné.

Rovnoměrný kontrast, osvětlení atd. Musíte se zlepšit. Všechno je tedy jasné a jednoduché, abyste tohoto efektu dosáhli bez problémů.

Vektorizujte fotografii

Existuje několik webových stránek, které toho lze dosáhnout, ale i když nejsou dost úplné na to, aby je řekly nebo provedly, je nutné jít přes krabici. Existuje však poměrně kompletní web o převodu libovolného obrázku na vektor.

Dotyčný web AutoTracer a můžete zadat zde. Jakmile jste uvnitř toho, co musíte udělat, klikněte na místo, které říká Vybrat soubor, a vyberte příslušnou fotografii.

Zde můžete přejít ke změně různých sekcí po kliknutí na „Zobrazit pokročilé možnosti“ a nechat vše, jak uznáte za vhodné.

JE výstupní formát Je celkem jasné, o co jde, několika slovy řečeno bude mít formát, o který se jedná. Měli byste si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Citace počet barev Můžete si vybrat, zda chcete být černobílý nebo originál s až 256 barvami.

Odstraňte hluk Samozřejmě vymazání vad fotografie, aby byla fotka co nejjednodušší a nejjasnější.

Příbuzný hladký Můžete si vybrat, zda chcete, aby to bylo mnohem podrobnější a vylepšené.

Pokud se rozhodnete bílé pozadí bílá barva pozadí je ignorována a nestane se vektorem.

Jakmile jsou všechny možnosti správně vybrány, je třeba Start. Pokud těmto možnostem nerozumíte, nemusíte se konfigurovat ani sami, protože jsou nakonfigurovány ve výchozím nastavení, poskytují dobré výsledky, ale vždy je dobré se to naučit, že?

Proces netrvá příliš dlouho, si budete moci svůj vektorizovaný obrázek vychutnat během několika sekund. Po dokončení můžete obrázek bez problémů stáhnout do počítače.

Webová aplikace je celkově celkem dobrá a dosahuje vysoce kompetentního výsledku. Je zřejmé, že v některých případech může dojít k jedné nebo jiné chybě a nedosahujeme dobrých výsledků. Vždy však záleží na původní fotografii a na tom, jak je to jednoduché.