Jak volat taxi Uber

Uber je cestovní aplikace, která v posledních měsících nepochybně přistála v mnoha nejdůležitějších městech na světě.a to nějakým způsobem přijde konkurovat tradičním taxíkům. Uber, který je k dispozici pro většinu hlavních mobilních operačních systémů, jako jsou iOS, Android a Windows Phone, si miliony lidí stáhli do svých smartphonů.

Ale, Stejně tak je pravda, že ne každý požaduje svou první cestu na Uber.a právě z tohoto důvodu jsme v tomto konkrétním případě nechtěli přestat uvažovat o nějakém tutoriálu k tématu. Před objednáním vozidla „Uber“ byste samozřejmě měli vědět, že se jedná o soukromé vozidlo používané registrovanou osobou, nikoli o taxislužbu ve vašem městě.

Řidič automobilu Uber ve skutečnosti nemusí mít tento systém jako svůj hlavní zdroj příjmu, ale Musíte mít mobilní telefon s připojením k internetu a splňovat některé požadavky, například nainstalovanou aplikaci. reagovat na požadavky uživatelů. To může zkrátit čekací doby atd. Kromě konkrétnějších jako.

Proč chcete „Uber“?

V každém případě a kromě toho, co nám říkají odpůrci Uberu, například taxikáři registrovaní v Unii, existuje mnoho dobrých důvodů, proč si vybrat Uber. Mnohem nižší ceny než tradiční taxislužby jsou jednou z nich, protože za pár dní cesty do hlavního města to může dokonce změnit ubytování. vybíráme si.

I když je pravda, že některé taxislužby mají patentovanější přístup k technologiím, Uber je obecně snazší, rychlejší a můžeme dokonce platit kreditní kartou nebo účtem PayPal. Pokud k tomu přidáme Systém má historii naší cesty, kde se můžeme dohodnout na druhu hudby, kterou můžeme poslouchat, nebo na tématu, o kterém se bude diskutovat. Uber je jedinečný, protože s řidičem.

Jak si mohu objednat auto Uber?

Pokud jsme vás přesvědčili a myslíme si, že je dobré použít Uber pro vaši příští cestu, Co tedy musíte udělat, je znát kroky k objednání automobilu v systému a dostat ho do vaší polohy během několika minut:

  • Nejprve otevřete aplikaci Uber, kterou si můžete stáhnout z obchodu s aplikacemi, na svém mobilním telefonu a zaregistrujte se.
  • Otevřeme aplikaci a označíme místo, kam by nás měl řidič vzít
  • K provedení cesty bude nabídnut řidič
  • Zadáme cílovou adresu nebo web
  • Když nás řidič auta vyzvedne, řekneme mu, kam má jít.
  • Když cestujete, aplikace vám ukáže trasu, kterou jste na trase sledovali, například odhadovanou dobu zpoždění do vašeho příjezdu.