Jak volat zdarma na Skype 2020

I když považujeme za nejlepší postupy na světě, když chceme zůstat v kontaktu se všemi našimi rodinami, přáteli nebo kolegy, není pochyb o tom, že Skype je nejpokročilejší a nejúplnější v segmentu videohovorů. Samozřejmě, mnoho uživatelů má Skype nainstalovaný na svých počítačích a mobilních telefonecha přesto to neznamená, že vědí, jak využít platformu na maximum, takže pokračujeme v jednom z jejich hlavních výukových programů.

V tomto konkrétním případě jsme chtěli udělat krok za krokem to, na co se nás mnoho našich čtenářů už dlouho ptá, zejména na to. Naučí vás, jak volat zdarma na Skype 2020na počítači se systémem Windows i smartphonu se systémem Android. První věcí, kterou musíte udělat, abyste mohli zdarma volat na Skype, je zadat tento speciální odkaz, Skype Premium 2020 zdarma, který vám umožní nastavit v tomto ohledu první parametry.

Jakmile se tam dostanete, zjistíte, že musíte vytvořit účet Microsoft pomocí tohoto odkazu a víte, že to může být z jakéhokoli systému společnosti Redmond, včetně Outlook, Live nebo Hotmail. Pokud již máte e-mail, nemusíte jej vytvářet. Na stránce prvního odkazu musíte kliknout na „Získejte měsíc zdarma“, a samozřejmě přidejte všechna data k přihlášení k účtu, nemělo by vám to trvat déle než několik sekund.

Jak volat zdarma v aplikaci Skype 2020

Pokud jste si nový účet Microsoft ještě nevytvořili, musíte kliknout na možnost „Připojit se“ v pravém horním rohu obrazovky a poté se můžete přihlásit přidáním údajů o předchozím účtu, dokud je systém nerozpozná. za vteřinu. Jakmile se dostanete na stránku, musíte kliknout na možnost „Neomezený světový plán“. Skype vám poskytne 30denní bezplatné zkušební období pro uskutečňování hovorů, pokud přidáte účet PayPal nebo debetní nebo kreditní kartu Visa nebo MasterCard..

Jakmile aktivujete systém, budete mít celý, bezplatný a neomezený měsíc na volání kamkoli na světě, ale samozřejmě, jakmile vyprší zkušební doba, musíte za službu začít platit. s jakoukoli aplikací. Abychom byli konkrétnější, musíme říci, že Skype vám bude účtovat přibližně 13 $ měsíčně. Po dokončení doporučujeme vytvořit nový e-mail a získat přístup k další měsíční zkušební verzi..

To je vše, co musíte udělat, abyste mohli Skype používat rychle a snadno. Stejně tak byste měli vědět, že jej můžete použít krok za krokem na široké škále operačních platforem, jako jsou Android, Windows Phone, iOS, Smart TV, a také na počítačích s operačními systémy Windows nebo Mac. a jak vždy říkáme Máte-li jakékoli dotazy týkající se jednotlivých kroků, kontaktujte nás prostřednictvím komentářů..

Dokázali jste pomocí Skype krok za krokem volat zdarma?