Jak vygenerovat velmi snadný QR kód

Uvidíme Jak vytvořit QR kód tento článek je velmi jednoduchý. Existuje mnoho nástrojů, které QR kódy mohou skutečně mít, například propojení jakéhokoli typu obsahu a jeho skenování pomocí mobilního zařízení. V některých případech jste to určitě udělali.

Aniž bychom šli dále, když vstoupíme na web WhatsApp, abychom mohli používat WhatsApp Web Naskenujte QR kód. QR kód můžete umístit na značení ulic, různé produkty, webové stránky atd. Můžeš vidět.

Pro Vygenerujte QR kód Je to opravdu jednodušší, než si dokážete představit. Nejlepší ze všeho je, že i když si vybereme tu, která se nám zdá nejjednodušší, ale také úplnější, existuje mnoho alternativ, takže můžete snadno pochopit, jak se tento proces provádí.

Generování QR kódu

To, co uděláme, je přístup k údajným webovým stránkám na níže uvedeném odkazu, což nám umožní vygenerovat příslušný QR kód.

Poměrně jednoduchý web, ale také velmi výkonný Může generovat QR kódy velmi snadno. Zde najdete z webové adresy, textu, odkazů na různé obchody s aplikacemi, obrázků, profilů na Facebooku, PDF, e-mailů atd. Budete moci vygenerovat kód.

jestli chceš Naskenujte QR kód osoba, která to dělá, je přesměrována na webovou stránku. Jediné, co musíte udělat, je zaškrtnout možnost, která říká URL. Pokud chcete, abych vás odvedl na e-mail na e-mail. Takže tím, čeho chcete pomocí QR kódu dosáhnout.

Pokračujme, jako bychom vybrali URL. Dále budete muset zadat adresu příslušného webu, kde je uvedena Web (URL).

Dokončete vše, co musíte udělat, je stisknout zelené tlačítko s vygenerováním QR kódu.

Jak vytvořit QR kód

Po kliknutí na Generovat QR kód. Pokud se podíváte napravo od obrazovky,polož“Pod QR kódem.” Tímto způsobem můžete QR kód vložit, kamkoli chcete, například: pokud potřebujete tento QR kód přidat do brožury nebo plakátu. Díky tomu, že jste si jej zde dříve stáhli, můžete dotyčný kód vytisknout.

QR kód si můžete stáhnout ve třech různých formátech: JPG, EPS nebo SVG. Měli byste si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje.

Není to vůbec složité, jak uvidíte Vygenerujte QR kód a z této webové stránky máte mnoho možností pro každou příležitost. Za pár sekund budete mít svůj QR kód funkční pro vše, co potřebujete, a co je nejlepší, Volný, uvolnit.