Jak vyhledávat videa a kanály na IGTV

IGTV se zrodila jen před několika měsíci jako nová platforma pro videa delší, než umožňuje Instagram. Je to jako malý YouTube, kde najdete všechny druhy videí. Proto vám to ukážeme Jak vyhledávat videa a kanály na IGTV.

IGTV z něj lze použít Instagramdoporučuje se však nainstalovat samostatnou aplikaci, abyste využili všechny její možnosti. Kromě toho, že můžete velmi snadno nahrát video v délce až 1 hodiny, můžete si také prohlédnout, co je již k dispozici.

Nebude těžké najít kanály s relevantními videy na různá témata. A co víc, pravděpodobně většina vašich následovníků má Kanál na IGTV Chcete-li nahrát obsah na tuto platformu.

Vytvořte si svůj účet IGTV

Před čímkoli jiným Aplikace IGTV a poté vytvořte kanál IGTV, což je velmi snadná věc, protože k provedení tohoto kroku budete potřebovat jen velmi málo. Až budete připraveni, můžete začít Hledejte videa a kanály na IGTV.

Stejně snadné jako otevírání Aplikace IGTV a proveďte následující:

  1. Přihlaste se pomocí svého profilu Instagram a klikněte na ikonu lupy s názvem „“, která se zobrazí vlevo.Hledat na IGTV“.

Obrázek - Jak vyhledávat videa a kanály na IGTV

  1. Mohou se objevit návrhy, ale můžete také zadat název konkrétního kanálu, který hledáte.
  2. Když najdete kanál, který hledáte, začnou se zobrazovat různá videa tohoto kanálu. Instagramový profil V dolní části můžete přejetím prstem doleva zobrazit dostupná videa.

Obrázek - Jak vyhledávat videa a kanály na IGTV

A je to IGTV Nemůžete vyhledávat konkrétní klipy, ale musíte prohledat kanály a zobrazit obsah, který každý obsahuje. Jakmile otevřu IGTV, “pro tebe„,“lidi, které sledujete„,“populární“, Atd.

Víš Jak vyhledávat videa a kanály na IGTVMísto, kde můžete objevit mnohem delší videa lidí, které sledujete na Instagramu, nebo dokonce objevovat nová pomocí vyhledávání, které vám ukážeme.

Jak nahlásím video na IGTV?