Jak vymazat historii výletů Uber

Nedávno jsme byli svědky vzniku mnoha aplikací na trhu, které byly vyvinuty speciálně pro úplnou změnu životů uživatelů, mezi nimiž můžeme hovořit o společných a souvisejících s dopravou. Je jich samozřejmě mnoho, ale jen málo z nich mělo na Uber obrovský vlivKromě nekonečné diskuse v současné době působí v mnoha velkých městech po celém světě.

Samozřejmě, mnoho našich čtenářů se v poslední době přihlásilo k jízdám Uber, které jsou mnohem levnější a zábavnější než taxi nebo běžná doprava, ale samozřejmě je třeba vzít v úvahu několik bodů. . Mnoho zákazníků si například stěžuje, že aplikace Uber ukládá osobní a důvěrné informace.skrz historii našich cest, což by nám v některých případech mohlo způsobit určité nepříjemnosti.

Jak odstraním svou historii cestování Uber?

Pokud nevíte, že Uber ukládá některé informace uživatelů, měli byste vědět, že aplikace byla skutečně vyvinuta takovým způsobem, že je vyhrazena kompilace všech míst, která ve svých vozidlech cestujeme. mnoho lidí bude považovat za rušivé. Stejným způsobem, Uber shromažďuje informace o kreditních kartách a historii cestováníTo je jediná věc, kterou můžeme konkrétně vyloučit, pokud chceme mít při používání této aplikace určité soukromí.

Jak jsme již řekli dříve, mít tak velkou aplikaci jako Uber, která získává informace od uživatelů, je něco, co má spoustu zimnice, a proto jsme chtěli naučit jeden z mála tutoriálů, které o tomto tématu existují. V každé situaci V každém případě byste si měli být vědomi toho, že zaměstnanci společnosti Uber zajišťují, aby uživatelé nezveřejňovali žádné osobní údaje.I když víme, že důvěřovat velkým společnostem je v těchto situacích trochu obtížné.

Každopádně možná budete chtít odstranit historii cestování nebo trasy Uber a potřebujete vědět, že existuje jen jeden způsob, jak to udělat, je to stejné jako u jakékoli jiné aplikace a eliminuje mezipaměť, kterou aplikace uložila. Všechny informace o našem smartphonu. Upřímně jsme našli Pokud přejdeme do správce aplikací v našem mobilním telefonu a vymažeme mezipaměť Uber, můžeme odstranit všechny provedené cesty.I když také odstraníme přizpůsobení, které jsme nastavili, raději buďte opatrní.

Smazali jste svou historii cestování Uber s těmito čísly?