Jak vytěžit ze svého iPadu první generace maximum

Právě teď se většina pověstí o tabletu Apple točí kolem možného uvedení iPadu Pro, modelu s 12,9palcovou obrazovkou, který potěší více než jednu osobu. Dnes Samozřejmě existuje několik lidí, kteří stále vlastní původní iPad a nevědí, co s ním dělat, takže vám dnes říkáme, jak jej můžete využít. k první generaci nejpoužívanějších tabletů na světě.

První iPad se narodil v roce 2010 a od té doby Apple uvedl na trh šest generací Tento tablet má 9,7palcovou obrazovku. Ačkoli Apple na chvíli zaznamenal pokles prodeje, zahájil trh s tablety, kde byl od prvního okamžiku nesporným králem.

Miliony uživatelů po celém světě mají model iPad a mnoho lidí hodně přemýšlí o tom, zda to opravdu stojí za aktualizaci, nebo ne na nejnovější Když Apple představuje novou generaci. A pokud existuje jedna věc, která charakterizuje tablety, včetně iPadu, jsou to nejméně aktualizovaná zařízení, která lidé mají.

Co můžete dělat s iPadem první generace?

Pokud jde o iPad, je třeba říci, že se odlišují od konkurence, protože mohou nabídnout skvělý uživatelský zážitek a skvělý výkon i pro předchozí generace, které už nějakou dobu existují. Původní nebo první generace iPadu je téměř 5 let stará a již dlouho neobdržela významné aktualizaceVe skutečnosti je to jediné zařízení, které není kompatibilní s iOS 8, protože zůstává na iOS 5.

Ale, díky tomu původní iPad přestane být skvělým tabletem s mnoha možnostmijak uvidíte níže. Pokud tedy máte iPad první generace uložený v zásuvce, čtěte dál, aniž byste věděli, co s ním dělat, protože zde je několik věcí, které můžete udělat, abyste jej oživili a znovu využili.

1. Vytvořte si ebook

Pokud rádi čtete ve volném čase, na cestě do práce atd. ke čtení můžete použít iPad..

2. Zkontrolujte a aktualizujte sociální sítě

Pokud jste aktivním uživatelem sociálních sítí, můžete pomocí iPadu držet krok s nimi. Jeho 9,7palcová obrazovka je ideální pro sledování toho, co je nového na Twitteru, Facebooku a dokonce i Instagramu.I když ten druhý ještě není optimalizovaný pro iPad, můžete jej upravit přiblížením. Nebo pokud chcete, můžete místo stažení aplikace použít mobilní verzi přes Safari.

Doporučujeme: Vývoj Apple iPad: od iPad 1 po iPad Air 2

3. Sledování videí na YouTube

Další možností, jak využít iPad první generace, je sledovat videa na YouTube, například učit se nové věci, jako je vaření, řemesla … nebo se jen tak potloukat, Je to na tobě!

4. Pojďme si hrát!

Ačkoli nejnovější verzí operačního systému prvního iPadu je iOS 5, tablet má i nadále velký katalog her, které si můžete užít. Musíte si jen prohlédnout App Store, stáhnout si jednu ze svých oblíbených her a začít si ji užívat.

5. Pro ty nejmenší v domě

Pokud jste svůj první iPad odložili na nákup nového modelu, ale je nám líto, že jste se s ním rozešli můžete toho využít a nechat to na nejmenší. Můžete si tedy nainstalovat některé hry a aplikace, které jim pomohou ušetřit místo na tabletu.

ipad první generace co dělat

To je jen několik věcí, které iPad první generace stále dokáže.. Takže pokud jste jedním z těch, kteří jsou uloženi v zásuvce, protože jste si koupili novější model nebo už nevíte, co s nimi dělat, již máte důvody jej vyjmout a oprášit.

A máte iPad první generace? Na co to obvykle používáte? Dejte nám vědět v komentářích.