Jak vytvořit "Nejlepší 2019" S nejoblíbenějšími fotkami na Instagramu

Několik dní po rozloučení s rokem 2019 na Instagramu a Instagramu nikdy nic nechybí Nejlepší 2019. Tady je Koláž z 9 nejoblíbenějších fotografií po celý rok, v tomto případě 2019.

Bestnine2019 lze vytvořit z aplikace pro Android a iOS i z počítače nebo tabletu, protože má webovou verzi. Ať tak či onak, je to zdarma.

Lze říci, že jde o ochranu soukromí, protože těmto aplikacím je třeba udělit určitá oprávnění. Ale nepanikařte, na konci článku vysvětlíme, jak odstranit naše data z Bestnine2019.

Jak chatovat sami se sebou v Instagram Direct?

Nejlepší devět, získejte svůj Bestnine2019 zdarma za 2 minuty

Jak jsme již řekli, jedná se o web zdarma a ke kterému máme kdykoli přístup. Nyní stojíme před dilematem, uděláme náš Bestnine2019 hned nebo počkáme na konec roku 2019? Jedná se o velmi osobní záležitost, ale jak jsme řekli, máme k ní přístup kdykoli chceme a vytvoříme náš Bestnine2019.

Web: Top Nine

 1. Na domovské obrazovce vidíme rámeček Napište našeho uživatele Instagramu.
 1. Klikněte na „Pokračovat“a vidíme, že nás informují o odhadovaném čase, který analýza zabere.
 2. To je místo, kde bychom měli dělat Zadejte náš e-mailový účet. Tam, kde získáme výsledek, bude koláž 9 nejoblíbenějších fotografií celého roku.
 3. Pokud otevřete e-mail, uvidíme růžové pole se zeleným tlačítkem. “Stáhnout teď”. Po stisknutí se soubor stáhne a informace o kolážích a lajcích jsou k dispozici v našem mobilním telefonu. Ve skutečnosti vidíme, že ve videu v e-mailu můžeme vytvořit Bestnine2019, stačí přejít a najít možnost.

Obrázek - & quot; Bestnine2019 & quot; S nejoblíbenějšími fotkami na Instagramu

 1. Návrat na web Top Nine, Klikněte na „Pokračovat“Koláž se objeví za 3 sekundy.
 2. Níže je světle zelený pruh a je tam napsáno “Stáhnout teď”. Klikneme tam a koláž se stáhne. Nyní jej můžete uložit kamkoli chceme, WhatsApp Web, Telegram Desktop, e-mail atd. Můžeme to poslat přes.

Top Nine pro Instagram 2019 je bezplatná aplikace pro vytváření naší koláže

Oficiální aplikace pro získání našich Top Nine je tady a je zdarma. Je k dispozici pro Android a iPhone a odkazy na stahování necháváme pod těmito řádky:

 1. Stáhněte si Top Nine pro Instagram pro Android

stažení

 1. Stáhněte si Best Nine pro Instagram pro iOS

stažení

 1. Kroky, které je třeba dodržet v této aplikaci, jsou velmi podobné webové verzi, jakmile se otevře aplikace, zdá se, že pole přejde na našeho uživatele Instagramu.
 2. Klikneme na modré tlačítko, které říká “Pokračuj” a poté se objeví obrazovka pro zadání našeho e-mailu Klikněte na „Najít prvních devět“.
 3. Napíšeme e-mail a za pár sekund uvidíme Bestnine2019 na naší obrazovce a také jej obdržíme v našem e-mailu.
 4. Nyní nám dávají dvě možnosti, nebo je sdílejí přímo na Instagramu nebo je ukládají do naší galerie. V obou případech musíme umožnit přístup do naší galerie. Proto byste měli otevřít e-mail a “Stáhnout teď”.

Obrázek - & quot; Bestnine2019 & quot; S nejoblíbenějšími fotkami na Instagramu

Smažte všechna data, která má o vás Top Nine

Jak jsme zmínili dříve na začátku článku, otázka soukromí je v dnešní společnosti aktuálním tématem. Proto nechceme dávat více a ještě méně, pokud jde o přístup k našim sociálním sítím.

Pokud zadáme odkaz, který jsme nechali pod těmito řádky, přejdeme na web, který Top Nine sám umožnil smazat náš e-mail a našeho uživatele Instagramu z databáze.

Web: Zapomeňte na prvních devět

 1. Klikněte na „Start“a vezmou nás na jinou obrazovku, kterou musíme udělat napsat e-mail Představili jsme je předtím, aby mohli poslat naši koláž s 9 nejoblíbenějšími fotografiemi roku 2019.

Obrázek - & quot; Bestnine2019 & quot; S nejoblíbenějšími fotkami na Instagramu

 1. Nyní klikneme “OK” nebo stiskněte Přihlásit se na klávesnici.
 2. Tato možnost je zde “Nabídka”Klikněte a přibližně za 30 dní budou naše data z Top Nine odstraněna.

Nyní jsme se ujistili, že naše data nezůstanou v databázi Top Nine, nebo by měla být. Ale co pojistíme, je naše Koláž z 9 nejoblíbenějších fotografií. Musíte pouze zveřejnit příspěvek s hashtagem Nejlepší 2019.

Které hashtagy použít k získání více lajků na Instagramu?