Jak vytvořit účet Steam

Před chvílí jsme my, kteří jsme fanoušky videoher, museli čekat, až dorazí nová hra. Fyzický formát do obchodů v našem městě. Svět videoher se dnes radikálně změnil ve srovnání s tím, co byl před několika lety.

Postupně se to stávalo běžnějším a především levnějším a snáze se získával digitální hry V různých obchodech máme. PC je jednou z nejrůznějších platforem, z nichž jedna je Steam.

I když pravděpodobně jeden z nejznámějších Epické Se svým novým obchodem se stává konkurentem, který je považován za mnoho zajímavých nabídek a privilegií.

Steam má nabídky každý týden a ve většině případů mají slevu 90%, aby vám poskytly malou představu. Účet v tomto obchodě je pro mnoho věcí velmi důležitý. Také proto, že má hry zdarma a je docela dobrý Warframe abych vám dal příklad.

Mnoho lidí se však domnívá, že je třeba provést platbu, abyste měli účet Steam. Není to tak, protože jsi mohl vytvořte si rychlý a bezplatný účet Steam. Užijte si všechny hry zdarma a nemusíte platit ani cent.

Naopak v mnoha případech triple hrát dárky jako slavná Dirt mezi ostatními. Takže pro ty, kteří mají opravdu rádi videohry, mít účet Steam není špatný nápad.

Vytvořte si bezplatný účet Steam

V této příručce proto uvidíme všechny kroky, které byste měli dodržovat. vytvořte si bezplatný účet Steam a docela rychle. Budeme zase hovořit o některých věcech a konkrétních omezeních, které tento obchod může mít pro některé lidi.

  • První věcí, kterou musíme udělat, je vstoupit na oficiální web z tohoto odkazu. Program, který potřebujete nainstalovat do počítače, si můžete stáhnout ze stejné webové stránky. Je to launcher, který pracuje velmi podobně s celým webem. nabídky a hry, které lze zdarma zakoupit nebo stáhnout.
  • Po vstupu na hlavní web klikněte na pravý horní roh obrazovky, hned vedle zeleného tlačítka.Nainstalujte Steam„Máme na výběr“Přihlásit se“Klikněte na to.
  • Nasměruje nás na novou stránku, kde se můžeme přihlásit. Ale samozřejmě to nebudeme moci udělat, protože nemáme účet. Po pravé straně “VYTVOŘITStručně řečeno, právě zde bychom měli vytvořit náš účet Steam.
  • Objeví se pod touto částí a „Vytvořit účet“.
  • Nyní zadáme náš e-mail a poté potvrďte opětovným zadáním stejného. Poté vybereme zemi pobytu. To je důležité, protože v závislosti na zemi budete mít určité platební možnosti, které vám usnadní život, když si budete chtít koupit hru. Poté zadejte znaky, které vidíte na obrázku antibot a klikněte na „Pokračuj„Až dočtete“Smlouva o předplatném služby Steam“Musíte také zaškrtnout políčko, které říkáte, že máte.” Více než 13 let.
  • Nyní musíme jít na náš e-mail, protože to musíme ověřit. Když najdete e-mail, který vám poslal Steam, zobrazí se zpráva „Vytvořit můj účetKliknutím na něj přejdete do nového okna.
  • V tomto novém okně budeme muset zadat naše uživatelské jméno a poté heslo, které použijeme. Budete muset zadat heslo dvakrát, jako jsme to udělali dříve u e-mailu.
  • „Je důležité stisknout tlačítko“Zkontrolujte dostupnost“Aby bylo zajištěno, že je uživatelské jméno k dispozici, musí být jedinečné.” Nemohou existovat dva lidé se stejným uživatelským jménem.
  • Až bude vše hotové, budete muset šlápnout “Dokončit registraciKonečně mít účet Steam.

Do obchodu budete moci vstoupit pomocí svého účtu. Stahujte zdarma nebo zdarma hry. Můžete si také zakoupit libovolnou hru nebo rozšíření pro dostupné hry zdarma.

Jak nainstalovat klienta Steam nebo spouštěč

Nezapomeňte, že při registraci v obchodě je velmi důležité, abyste dosáhli věku 13 let. Taky, splňují specifické požadavky pro spuštění programu v počítači.

Protože máte Windows 7 nebo vyšší. Dokonce i ti, kteří vlastní Ubuntu, si mohou užít obchod s řadou dostupných her (i když většina z nich je k dispozici pro Windows).

Je důležité, aby váš počítač měl alespoň 1 GB RAM a dvoujádrový procesor. Pak pokaždé, když přejdete na kartu hry, můžete si prohlédnout požadavky uživatelů v rámci jejích funkcí, než dosáhnete jejich zobrazení.

Další věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že některé funkce jsou blokovány. Jakmile vstoupíte na platformu, můžete si přidat přátele a stýkat se s ostatními uživateli. Existují však i jiné funkce, které jsou k dispozici pouze při nákupu přesahujícím 5 USD.

Budete k němu mít přístup, až vyděláte alespoň částku popsanou výše. všechny funkce, které obchod svým uživatelům nabízí.