Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

Soukromé chaty Instagram Direct (nebo DM) nabízí mnohem více možností, než obvykle využíváme, a zasílání nálepek je jednou z nich. Nyní vysvětlíme, jak na to vytvořte si vlastní nálepky Odeslat přímo.

Proces není jednoduchý, ale není tak složitý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Měli bychom mít informace o grafickém designu Mějte také na paměti, že značky generované uživateli vyžadují před nahráním ruční autorizaci, což bude trvat několik dní, protože v některých případech nám nebudou dány.

Nejprve si vysvětlíme, o kterých speciálních nálepkách mluvíme. Jsou to smajlík náměstí v textovém poli Z Instagram Direct:

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

Při stisknutí nálepky vlevoa tradiční soubory GIF se zobrazují vpravo, v obou případech je v horní části vyhledávač s uvedením: „Call Giphy“:

Před vytvořením našich personalizovaných samolepek (španělských „samolepek“) oni Podobnosti a rozdíly s GIFy, aby se zabránilo chybám:

 1. Samolepky: Mají gesta, ale nejsou čtvercová nebo obdélníková, takže se lépe hodí do konverzace. Interně mají samolepky hladké hrany, ale nevidíme je, protože pozadí je průhledné.
 2. GIFy: To, co Instagram nazývá GIF, chápeme všichni, jmenovitě animované krátké obrázky, které mají v tomto případě vždy obdélníkové hrany.

Jediným způsobem, jak použít značky v Direct, je najít je pomocí vyhledávače, který říká „Search Giphy“. Proto uvidíme, jak otevřít účet na Giphy a získat ověření uživatele, aby se naše výtvory objevily ve vyhledávači.

Otevřete profil Giphy

Poslední věcí, kterou Instagram bude chtít, je, aby uživatelé začali navrhovat personalizované nálepky, které nejsou vhodné pro všechny diváky. Zakázaný obsah na Instagramu obsahuje nahotu, diskriminaci, násilí… a vztahuje se také na nálepky.

Proto Instagram Giphy, služba, která shromažďuje GIF a nálepky, abyste se ujistili, že obrázky mají kontrolu. Prvním krokem bude připojení ke Giphy:

Web: Giphy

 1. Ačkoli Giphy má webovou verzi a aplikaci pro mobilní zařízení, budeme ji pro tyto kroky potřebovat. používat web pro počítače. Registraci lze provést z pravého horního tlačítka:
 1. Data pro záznam Základy jsou jednoduché, požádejte o e-mail, uživatelské jméno, heslo, datum narození a pohlaví:

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

 1. Aby mohl Giphy ověřit profil umělce, a proto se zobrazí ve vyhledávání Instagramu, označíme profil jako veřejnývčetně popisu, odkazů na sociální sítě a naše webové stránky:
 1. Je také povinné zahrnout soukromý profilový obrázekto znamená, že jsme vytvořili sami, nepřevzali z internetu:
 1. Před ověřením účtu Nahrajte alespoň 5 originálů a jejich vlastní obsah. Musíme jej použít k nahrání štítku Tlačítko „Nahrát“ Protože možnost „Vytvořit“ v pravé horní oblasti neumožňuje vytváření obrázků s průhledným pozadím:

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

Dalším krokem bude vytvoření vlastních personalizovaných samolepek, které nelze vyrobit od samotného Giphyho, takže uvidíme některé možnosti. externí programy a webové stránky.

Vytvořte si nálepky podle svých představ

Než začneme vytvářet samolepky, musíme si vyjasnit rozdíly mezi PNG a GIF, dvěma formáty pro ukládání fotografií. GIF mohou mít pohyb a průhledné pozadí, což jsou dva z požadavků Instagramu.

Normálně však při vytváření štítku Začneme od řady po sobě jdoucích obrázkůKdyž je vidíme jeden po druhém, vytváří pohyb. K tomu budeme muset použít PNG, protože formát JPG, který je běžný na fotografiích, nepodporuje průhledné pozadí.

Chcete-li však vytvořit samolepky nějaké znalosti grafického designua jako nástroj použijte Photoshop nebo jednu z jeho alternativ. Můžeme použít web jako ezGIF, abychom se připojili k PNG a vytvořili animované GIF:

Web: GIF Maker (ezGIF)

Jelikož mluvíme o personalizovaném obsahu, není možné postupovat krok za krokem, ale námi vyrobený vzorekVytvoření štítku založeného na trysce „Cheated Emosido“, popularizované graffiti na internetu:

 1. Použili jsme jako první nástroj štětec grafického editoru Chcete-li znovu vytvořit graffiti na plátně s průhledným pozadím:
 1. Musíme udělat uložit obrázek do PNG zachovat transparentnost.
 2. Pomocí nástroje pro výběr editoru jsme vytvořili další dva obrázky, přičemž text jsme v jednom posunuli trochu nahoru a v druhém trochu dolů.
 3. Tímto způsobem při smyčkování mezi třemi obrazy Vytvoří trvalou animaci blikáníTo je velmi v souladu s tím, co text znamená. Nyní se k nim připojíme pomocí nástroje, jako je ezGIF:

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

 1. Nechají nás pochopit nastavenínapříklad to, zda je doba trvání každého obrázku ve výsledném GIFu v pořadí nebo ve smyčce, ve které se objevují (nejběžnější), nebo časově omezená.
 2. Existuje mnoho nástrojů pro účast v rámci, ale pokud používáte web ezGIF jako ten náš, nezapomeňte zaškrtnout políčko. „Nestohovat rámy“V opačném případě nebude průhledné pozadí vyžadované Instagram Direct fungovat:

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

 1. Jakmile návrh dokončíte a uložíte jako GIF, je proces nahrávání nálepky jednoduchý. Giphy desktopová webová verze klikneme na tlačítko “Zatížení”:

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

 1. Musíme se ujistit Tlačítko „Obecné“ je „Zapnuto“ Aby bylo možné štítek umístit, přidáme do pole „Přidat značku“ příslušná slova, aby jej uživatelé našli ve vyhledávači:

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

Když budeš připraven minimálně 5 kvalitních samolepek, nyní je můžete nahrát do Giphy. Samozřejmě to budou personalizované vzory, ale přístupné všem, nemůžete omezit, kdo je používá. Než se váš účet zobrazí ve vyhledávači, musíte jej ověřit.

Ověřte svůj účet Giphy

Vzhledem k tomu, že Instagram věnuje velkou pozornost obsahu nahranému na sociální síť, je nutné, aby se naše nálepky objevily ve vyhledávači. Profil umělce na Giphy.

Takže, a osoba ručně zkontroluje značky zkontrolovat, zda dodržují pravidla vylučující jakýkoli obsah (nahota, násilí, diskriminace …), který není vhodný pro všechny diváky

Giphy taky ocení uměleckou kvalitu designuNelze tedy ověřit každého a úroveň poptávky se postupně zvyšuje.

 1. Co musíme mít, než požádáme o účet umělce nahráno minimálně 5 – 10 obsahu, vyplňte podrobnosti o našem profilu a nahrajte svůj vlastní obrázek, který nás reprezentuje.

Web: Ověření účtu Giphy

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

 1. Petice zkoumání trvá několik hodin až několik dníPokud odmítnou, nebudeme to moci udělat znovu, takže se musíme ujistit, že dodržujeme podmínky a nahráváme pečlivé návrhy.

Najděte své nálepky v Direct

Po provedení těchto kroků Naše přizpůsobené štítky budou k dispozici na DirectNejen pro nás, ale pro každého uživatele. Způsob, jak je poslat, je velmi jednoduchý:

 1. V rozhovoru smajlík čtvercová ikona z textového pole:

Obrázek - Jak vytvořit vlastní značky pro Instagram Direct

 1. Ve vyhledávacím poli se uvádí: „Call Giphy“Najděte nálepky, které jsme právě vytvořili, pomocí značek, které jsme jim přiřadili:
 1. Klikneme na konkrétní nálepku, která nás zajímá, a bude odeslána přímo.

Nakonec tato nálepka a zdroj GIF Sdíleno službami Instagram, WhatsApp a Facebook Messenger (Stejně jako další aplikace, které se dohodly s Giphym), a nebudou se zobrazovat pouze ve Směrech, ale také v Příbězích.

Proto všichni obsah, který jsme navrhli, se objeví ve třech aplikacích. Samozřejmě je mnohem jednodušší vytvářet nálepky pro WhatsApp, protože můžeme používat speciální balíčky bez předchozího schválení.

Zatímco Proces vytváření samolepek na Instagramu je poměrně složitý A nemáme zaručené schválení, pokud se můžeme pochlubit zasíláním personalizovaných zpráv s vlastními animacemi na Direct, takže to za tu námahu stojí.

Jak vytvářet animované textové příběhy

Co si myslíte o tomto vzdělávání? Myslíte si, že Instagram uživatelům velmi ztěžuje nahrávání vlastního přizpůsobeného obsahu?