Jak vytvořit vtipné soubory GIF z videa

Až donedávna bylo nesmírně zdlouhavé provádět takové dovednosti nebo změny formátu. Důvodem je, že proces je dříve komplikovaný a provedení dobré konverze trvá hodiny, takže později, když dokončíte přepínání příslušného formátu mezi AVI, MP4, 3GP, FMEG a dalšími. GIFKvalita obrazu se neúměrně sníží a výsledek bude trochu frustrující.

Tyto typy konverzí se však staly populární a každodenní důležité, díky čemuž byl tento kdysi zdlouhavý proces rychlým a snadným procesem. Pokud stále nevíš Jak vytvořit GIF počínaje videem. Klid! Dále vás provedeme několika jednoduchými kroky, které vám usnadní práci.

Je známo, že na širokém internetu je dnes mnoho převaděčů formátů, ale ne všechny jsou spolehlivé, proto doporučujeme zadat přímý odkaz ke stažení FreemoreVideotoGIFConverter, jednoho z nejvíce doporučených programů pro tyto operace.

Po instalaci

Je nastavení dokončeno? Vynikající! Po instalaci programu jej spusťte. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v horní části programu, zde byste měli najít video, které chcete změnit, a GIF. Tento program přijímá různé formáty videa, jako jsou AVI, MP4, FMEG, FLV, MOV a 3GP.

Je vaše video již nahráno do programu? Velmi dobře, nyní musíte vybrat konkrétní část videa, kterou chcete převést, a rytmus animace. Jakmile to uděláte, stisknutím tlačítka „Start“ zahájíte proces převodu formátu. Nyní musíte při vytváření programu počkat GIF. Jednou z nejužitečnějších funkcí tohoto programu je, že můžete vidět proces, tj. To, jak vypadá scéna nebo obrázek, který se rozhodnete převést a vytvořit nový GIF.

Pokud si všimnete chyby nebo se vám nelíbí, jak vypadá, můžete kliknutím na tlačítka „Zastavit“ nebo „Pozastavit“ provést změny, které považujete za nezbytné. Počkejte trochu víc a to je vše! Po dokončení převodu jej můžete zobrazit přesně kliknutím na tlačítko „start“, zde se zobrazí video, tentokrát a GIF Jednoduché, že?