Jak zabránit aplikacím v přístupu k vaší poloze

Přemýšleli jste někdy, jak zabránit aplikacím v přístupu k poloze vašeho smartphonu? Ačkoli mnoho uživatelů to možná neví, pravdou je, že jsme nainstalovali mnoho aplikací, které berou informace ze znalosti naší polohy, takže je vhodné vědět, jak je omezit. Jdeme tedy s touto informací.

První věc, kterou byste měli v těchto situacích zvážit, a co vás od nynějška naučíme, V každém případě je možné aplikacím zablokovat přístup k poloze. To je přesně důvod, proč vám chceme ukázat, jaký je postup, který byste měli dodržovat v takových případech, abyste předešli problémům v tomto ohledu.

Kromě toho, co bylo řečeno, a pokud vás zajímá, jaké jsou hlavní důvody, proč tyto aplikace požadují informace o naší poloze, musíme říci, že mohou. Rozvíjet efektivnější reklamní kampaně poskytováním produktů a služeb v blízkosti našeho sídla. Pokud tyto osobní údaje nechcete poskytovat, raději pokračujte ve čtení.

Zabraňte aplikacím v přístupu k poloze

Mnoho uživatelů nám v poslední době říká: Docela znepokojen oprávněním ke sledování polohy v systému AndroidProto se vám pokusíme poskytnout o tom spoustu informací. Ukážeme vám některá řešení, o kterých si myslíme, že byste v těchto situacích měli zvážit ochranu informací ve vašem zařízení.

Zrušte oprávnění k umístění

V nejnovějších verzích Androidu Máme možnost odvolat oprávnění Androidu, zejména z Androidu 6.0 Marshmallowvelkou výhodou v takových situacích. Měli byste tedy vědět, že byste měli znát dvě metody, které vás krok za krokem naučíme, abyste se při jejich provádění neztratili. Jsou zde:

  • Aplikace po aplikaci: Nastavení, Aplikace, vyberte aplikaci, které chcete odebrat oprávnění, přejděte na Oprávnění a zrušte zaškrtnutí políčka Umístění.
  • Více aplikací najednou: Nastavení, Aplikace, Oprávnění aplikace, Poloha. Vyberte, kterým aplikacím chcete tento přístup nabídnout a které nikoli

Vypněte umístění nebo možnost umístění

Pokud výše uvedené nestačilo nebo hledáte jiné řešení, měli byste vědět, že máte možnost přímo deaktivovat možnost rozpoznávání polohy. K tomu musíte posunout oznamovací lištu a deaktivovat anténu GPS vašeho mobilního zařízení. V Nastavení, Umístění můžete také vstoupit do této konkrétní nabídky.

Omezte aplikacím přístup k vaší poloze

A konečně, s verzemi Android od Android 4.4 po Android 5.0, máte v takových situacích další alternativu. Co musíte udělat, je vyhledat libovolnou z aplikací, které vám umožní ovládat využití oprávnění aplikací, které jste nainstalovali., v tomto případě jde o umístění. Pokud máte nějaké další dotazy, napište nám jako obvykle komentář.

O dalších podobných dotazech si myslíme, že byste o nich měli vědět: zakázat umístění, zakázat umístění google chrome, zakázat moji polohu, dálkově povolit umístění Android, zakázat umístění, povolit umístění Google Android, umístění iPhone 6 nebo povolit umístění iPhone 7. Pomoc.

Jaké další otázky máte ohledně polohy, kterou vaše aplikace používají?