Jak zakázat oznámení a zvuky Facebooku v systému Android

Facebook byl dostatečně dlouho, několik oznámení nás více než jednou obtěžovalo, dokud jsme se nenaučili deaktivovat jejich oznámení. Většina začátečníků však tento proces ještě nemusí znát. Takto můžete svému smartphonu zabránit v zasílání oznámení z Facebooku.

  • Jak zakázat modré zaškrtnutí WhatsApp
  • Triky pro Facebook na Androidu

Zakažte oznámení v aplikaci Facebook

Abyste mohli upravovat způsob přijímání oznámení, jednoduše přejděte do aplikace Facebook a v postranním panelu přejděte do části „Nastavení aplikace“. Jakmile jste uvnitř, přejděte do části „Oznámení“. V této nabídce můžete rozhodnout, jak vás telefon upozorní a jaké události vám zasílají oznámení.

Kromě toho si můžete vybrat, zda chcete, aby LED dioda telefonu svítila při každém oznámení, nebo chcete, aby váš smartphone vibroval.

facebook oznámení kitkat

Upravitelná oznámení na Facebooku z Androidu. / © ANDROIDPIT

Facebook nám již nějakou dobu kromě oznámení o komentářích nebo příspěvcích v našem životopise zasílal narozeniny, skupinové příspěvky atd. Možná jste si všimli, že ostatní uživatelé jako např. Taková oznámení lze také odstranit přístupem k nim. Nastavení účtu> Oznámení> Oznámení, která obdržíte. Chcete-li přestat dostávat oznámení prostřednictvím aplikace, jednoduše je zadejte.

Nabídka oznámení na Facebooku. / © ANDROIDPIT

Jak vypnout zvuk Facebooku v systému Android

Můžete jej také smazat z aplikace Facebook „Nastavení aplikace“. Uvidíte, že druhý v tomto menu je „Voice“. Po kliknutí povolíte nebo zakážete hlas Facebooku.

Hlas Facebooku je uspořádán tímto způsobem / © ANDROID

Očekává se, že díky příchodu Androidu M bude editace oznámení aplikací mnohem snazší, a to lze také provést, aniž byste museli přímo zadávat aplikaci, ale pouze s vlastním nastavením telefonu. spravovat typy oprávnění, která udělujeme stejným aplikacím.

Znáte jiný způsob správy oznámení na Facebooku? Sdílejte to v komentářích.