Jak získat internet zdarma bez aplikací 2020

V posledních týdnech jsme zkoumali mnoho věcí, které považujeme za nejlepší výukové programy dostupné uživatelům připojujícím se k internetu, i když je veškerá rovnováha jejich mobilního zařízení přímo vyčerpána. Stejným způsobem bychom měli konstatovat, že v poslední době se nás hodně ptáme na další čísla. V tomto konkrétním případě je myšlenkou vysvětlit, jak mít internet zdarma bez aplikací 2020..

Pravdou je, že mnoho podrobných věcí, které jsme v té době učili, často vyžaduje alternativní aplikace k těm, které instalujeme na naše mobilní telefony, a v tomto konkrétním případě jsme našli tento článek o tom, jak se dostat na internet. zdarma 2020 bez aplikací. Myšlenkou je používat pouze některé konfigurace zařízení Android. I když závisí na výrobci a verzi operačního systému, obvykle se nacházejí ve všech z nich.

Než se podrobně seznámíte se všemi podrobnostmi o bezplatném internetu bez aplikace 2020, V každém případě jsme nechtěli přestat tvrdit, že některé počáteční požadavky budou muset být splněny., Android OS verze a také skutečnost, že v terminálu je minimální zůstatek. Ve skutečnosti musíte mít mobilní zařízení s operačním systémem Android od verze 2.3.6 a poté počkat na dostupný zůstatek v terminálu.

Zdarma internet v systému Android bez aplikací

Než se dostaneme do těchto stejně důležitých podrobných podrobností, začneme trochu mluvit o zemích, ve kterých funguje, zejména o následujících: Argentina, Belize, Bolívie, Brazílie, Chile, Kolumbie, Kostarika, Kuba, Ekvádor, Salvador, Guyana, Grenada, Guatemala, Haiti, Honduras, Mexiko, Nikaragua, Paraguay, Panama, Peru, Portoriko, Dominikánská republika, Uruguay a také Venezuela. Pokud jste v některém z nich, můžete bez problémů pokračovat.

S ohledem na všechny předchozí položky je další věcí přejít do Nastavení, O zařízení a poté zkontrolovat číslo jádra pro naše mobilní zařízení Android. Je důležité, aby číslo skončilo 917, aby bezplatný internetový hack fungoval hladce. Jakmile potvrdíte všechny výše uvedené kroky, je třeba mít na paměti následující: Po ověření základního čísla musíme přejít do nastavení mobilní sítě v Názvy přístupových bodů / APN..

V této části je čas přejít do pravého horního rohu obrazovky a vybrat symbol +. Zároveň bychom měli nastavte data níže:

  • název: Volný, uvolnit
  • APN: internet.gratismundial.com
  • Proxy: 167,34,56. 189
  • Přístav: 8080
  • Typ APN: Výchozí

Po dokončení předchozího kroku musíme udělat následující kliknutím na Uložit v pravém horním rohu obrazovky, vybereme APN a počkáme, až se objeví signál 3G nebo 4G, v závislosti na typu. mobilní data slibujeme. V zásadě musíme říci, že jsme dosud splnili většinu požadavků, ale hlavně chybí, abychom zkontrolovali, zda máme přístup k internetu. Můžete to potvrdit pouze odesláním zprávy pomocí WhatsApp nebo otevřením webové stránky.

Nakonec jsme nechtěli zmínit, že tento postup je pro většinu operátorů zcela užitečný, což můžeme vzít v úvahu v následujících konkrétních případech: Claro, Movistar, Tigo, Digicel, RED, Telcel, AT&T, Personal, Nextel, Entel, Nuestro, TIM, Oi Móvil, Unefon, Virgin Mobile, Tuenti MX, Cierto, WOM. Pokud k tomu máte nějaké dotazy a chcete se s námi poradit nebo z jakéhokoli jiného důvodu, samozřejmě nám neváhejte zanechat komentář.

Dostali jste díky tomu krok za krokem internet zdarma?