Jak získat kredity Google Play ZDARMA!

google_opinion_rewards

Mnoho z vás při nákupu aplikace rozhodně zvažuje vývojáře. svůj čas a odhodlání Pokud jde o vytváření aplikací, které vám mohou každý den pomoci, nebo hry, která vám poskytne hodiny zábavy. Ale bohužel většina lidí Na Google Play si nekoupíte téměř žádnou aplikaci. Toulají se dlouho, aby to dostali zdarma a ušetřili pár babek. Navíc je to možné infikovat váš terminál nějakým druhem viru stahovat aplikace z míst, kde byste neměli.

Přes toto všechno se Google rozhodl propagovat nákupy aplikací ve svém vlastním obchodě a vaše platforma průzkumu online. Je to velmi jednoduchá aplikace, kde můžete provádět průzkumy mnoha typů. vydělat peníze Výdaje na Google Play.

Kroky k zahájení vytváření kreditů na vašem účtu Google Play jsou velmi jednoduché. Budeš prostě muset stáhněte si aplikaci ve kterém jsme tě nechali spojení dolů. Zatím ji nemůžete stáhnout z obchodu s aplikacemi, ale instalace aplikace je zcela bezpečná. Jakmile jej obdržíte, budete muset vyplnit uvítací dotazník. podvádět otázky, takže buďte velmi opatrní a oplácejte to hlavou.

Až budete hotovi, jste připraveni přijímat průzkumy a vydělávat peníze z Googlu. Z těchto průzkumů nebudete je moci vyrobit, kdykoli budete chtítPokud ne, měli byste počkat, až vám Google jednu pošle. Nebude to denně, ale bude to první den, kdy vám pošlu, v den, kdy začnete aplikaci používat, vám dá Až 50 centů, S ním si můžete koupit až 5 aplikací za 10 centů, které Google aktuálně vlastní.

Pokud se rozhodnete počkat, doporučujeme vám být trpěliví, protože vám vůbec nedají stejnou částku peněz. Postupně budete schopni akumulovat kredit a budete mít příležitost přijímat aplikace zdarma.

Názor Google | Disk Google