Jak získat Netflix na Haier TV

Během této doby má většina domácností alespoň jednu Smart TV, která uživatelům umožňuje vychutnat si jakýkoli druh obsahu, ke kterému by za normálních okolností nebylo možné získat přístup. Ve skutečnosti v takové situaci, když mluvíme o hlavních společnostech odpovědných za vývoj jejich vlastních inteligentních televizorů, o Číňanech Haier je jednou z nejvíce rostoucích společností v poslední době, takže budeme analyzovat některé pochybnosti, které o tom mají uživatelé..

Nejprve je třeba si uvědomit, že jsme nedávno připravili několik článků, kde vysvětlujeme převahu, jakou má aplikace jako Netflix ve všech chytrých televizorech, takže dává smysl, že si uživatelé chytré televize Haier budou chtít užít. on je. V této souvislosti je třeba poznamenat, že jsme obdrželi otázky týkající se následujících otázek. více jak nastavit netflix na mém modelu Haier TV LE32K5000N, jak nainstalovat netflix na více haier smart tv nebo dát netflix na vlasy tvstačí zmínit jednu z čínských televizních značek, které si postupně dobývají uživatele.

Jak jsme již řekli, Haier je jednou z čínských televizních značek, která má silný dosah na mezinárodní trhy, a ve většině světů byla vybrána před značkami jako Samsung, LG a Sony. údajný. Pravdou je, že zkušenost je obecně stejná, protože jejich televizory nám mohou nabídnout stejné možnosti. Existují však některé výukové programy, které chceme uživatelům přinést, aby se s nimi podrobně seznámili..

Jak nainstalovat Netflix na Haier TV

První věc, kterou byste v těchto případech měli mít na paměti, je to, že nové televizory dodávané se systémem Smart TV snadno umožňují instalaci aplikací a her bez ohledu na značku nebo výrobce, takže pokud budete postupovat podle těchto pokynů, musíte pokračovat ve čtení. Nastavení Netflixu na televizi Haier je opravdu snadné. Jediné, co musíme udělat předtím, je ujistit se, že jsme připojeni k internetu, něco, co můžeme udělat pomocí síťového kabelu nebo také WiFi. Poté byste měli přejít přímo do obchodu s aplikacemi, kde najdete různé možnosti stažení do zařízení..

Poté zadáme vyhledávač a napíšeme „Netflix“, aby se aplikace objevila s jedinečnou ikonou. Poskytujeme možnost stažení a proces by měl začít téměř automaticky. Pamatujte, že tento krok může trvat několik minut, v závislosti na rychlosti vašeho připojení k internetu. Po stažení systému poté se spustí instalace, což ve skutečnosti trvá mnohem méně času než stahování.

Jakmile je aplikace stažena a připravena k použití, na obrazovce výše vytvoří ikonu, na kterou musíme kliknout, abychom získali přístup ke všem jejím funkcím, abychom mohli najít filmy a televizní pořady, které si chceme začít užívat. Samozřejmě byste měli mít na paměti, že Netflix vás požádá o uživatelské jméno a heslo pro přihlášení. a pokud nemáte placený účet, měli byste alespoň prozatím použít 30denní zkušební systém..

Pokud váš televizor Haier nemá systém Smart TV, ale má připojení k internetu, máte jinou alternativu. V těchto situacích musíte zvážit, že můžete sledovat filmy přímo z TV tuneru zadáním přímo z navigační lišty zde. . Systém vás znovu vyzve k zadání údajů o uživatelích a heslech, takže nemáte příliš mnoho otázek k analýze, než si budete moci Netflix užít.

Podařilo se vám nainstalovat Netflix na vaši Haier Smart TV?