Jak získat Spotify na Windows Phone

Pokud potřebujeme na chvilku přemýšlet o těchto aplikacích, které by v našich chytrých mobilních zařízeních nikdy nemohly chybět, je jasné, že Spotify patří mezi oblíbené uživatele a pravdou je, že žádná není věnována hudbě. nabídněte nám tak málo. První věc, kterou bychom v tomto ohledu měli vzít v úvahu, je, že je možné mít tuto aplikaci prakticky ve všech situacích Dnes si tedy promluvíme trochu o tom, jak získat Spotify na Windows Phone..

Pravdou je, že Spotify se v poslední době stal nejpoužívanější platformou pro streamování obsahu.Přinejmenším pokud vezmeme v úvahu ty, které přímo souvisejí s oblastí hudby, a je jasné, že mnozí budou předstírat, že mají Spotify na Windows Phone, kdykoli je to možné. V tomto ohledu musíme zdůraznit, že jednou z jeho nejlepších vlastností je, že nabízí širokou škálu hudby, takže pokud máte Nokii s Windows Phone, je to velmi doporučeno.

Pokud budeme pokračovat v výhodách a zároveň chceme mít Spotify na Windows Phone, musíme vzít v úvahu, že tato aplikace je skvělou volbou pro ty, kteří nechtějí využívat celý svůj volný úložný prostor, zejména na mobilních telefonech s určitými omezeními. Jisté je, že v těchto případech budete k přístupu k veškerému obsahu potřebovat připojení k internetu.Samozřejmě tedy nezapomeňte zvážit tento detail přemýšlením o jeho použití.

Nainstalujte Spotify na Windows Phone

Pravděpodobně víte, než budeme pokračovat, ale stejně bychom měli každý případ komentovat, jeho uživatelům jsou k dispozici dvě verze Spotify, bezplatná verze a verze Premium, které se nazývají jinak, především to vyžaduje, protože se jedná o placený měsíční Ačkoli je předplatné a není drahé, mnoho uživatelů se rozhodlo ušetřit na těchto výdajích. Mimochodem, získejte prémiovou zkušební verzi a dáváte přednost tomu, abyste to zkusili.

I když víme, že pokud jde o mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone, můžeme na různých fórech a sociálních sítích najít protichůdné názory, Musíme říci, že v jeho provozu nejsou žádné překážky, takže byste si toho měli být vědomi.. Ale kromě toho, že teoreticky bychom neměli mít problémy se stahováním, instalací a spuštěním aplikace, víme, že se s nimi někteří uživatelé setkávají častěji, než očekávali.

Pokud jste při stahování aplikace měli nějaké problémy, které můžete získat z tohoto oficiálního odkazu, který vás přenese do obchodu s aplikacemi společnosti Microsoft pro zařízení Windows Phone, měli byste vědět, že dobrou alternativou může být restart zařízení. Tyto případy. Některé další běžné příčiny těchto problémů obvykle souvisejí s nedostatkem přímého připojení k internetu.žádná dostupná úložná kapacita nebo nějaká chyba operačního systému.

Jak získat bezplatný účet Spotify Premium?

Poté získáte data vypršení platnosti, kde musíte zadat tato čísla: mm: yy: 08/18 CSC: 666 a poté přidat „Hauwaart“ s jakýmkoli 10místným telefonním číslem v městské části. Kromě e-mailové části přidejte stejné, které jste použili dříve. Poté musíte přidat heslo, které se v těchto případech stane PayPal. Pak dáte pokračovat a v tomto okamžiku budete schopni přijmout podmínky a chvíli počkat..

Za normálních okolností už máte svůj účet Spotify Premium zdarma bez dalšího prodloužení. Můžete jednoduše potvrdit, že ke svému účtu Spotify Premium skutečně máte přístup, protože v těchto případech se zobrazí klasická zpráva „Užijte si s Premium“. Uvidíte zde také několik dalších informací, mezi nimiž můžeme určit číslo systémové objednávky., kromě data vydání stejných a některých dalších podrobností.

Pokud chcete pokračovat v schvalování, měli byste přejít do pravého dolního rohu systému, kde uvidíte nové logo, v tomto případě zelené, což potvrdí, že již máme profil v Spotify Premium, což je ještě jeden krok opravdu rychlý a snadný. Jak vidíte, není to příliš složitý postup a kromě toho Díky tomuto odkazu také máte možnost začít si užívat svůj Spotify Premium účet na Androidu.stahování do vašeho mobilního telefonu.

Podařilo se vám nainstalovat Spotify na váš mobilní telefon s Windows Phone krok za krokem?