Jak získat Tekken 3 na Androidu snadno a bez root

Jen před dvěma dny přišla na Android nová verze Tekken pro mobilní telefony. Přestože je integrovaná mikroplatba věrnou adaptací legendární bojové hry s aspekty, jako je grafika nebo hra samotná, odnímá zážitek, který nabízejí původní hry pro konzoly, a téměř jej zcela ničí. Dnes vás naučíme mít Tekken 3 pro Android – originální – jednoduché a bez použití uživatelů vykořenit.

Protože ke spuštění hry použijeme emulátor Playstation jedna V systému Android se doporučuje mít smartphone nebo tablet s dostatečným výkonem a kapacitou mít dobrou uživatelskou zkušenost.


Jak hrát New Super Mario Bros pro Nintendo DS na libovolném smartphonu se systémem Android


Hraní Tekken 3 na Androidu nebylo nikdy jednodušší

Kdo nehrál jednu z nejtypičtějších her konzoly Sony. JE Tekken 3 Byla to jedna z prvních bojových her s 3D grafikou a byla to revoluce v té době, ne před více než 20 lety.

tekken 3 pro Android

Díky úžasnému světu emulátorů Android můžeme znovu zažít vzrušení z této hry na našem mobilním zařízení. K tomu pouze APK Nainstalujte odpovídající hru na stránku APKSfree a jako by to byla jiná aplikace. Vzhledem k tomu, že jeho spustitelný soubor je již v souboru komprimován, budeme muset pouze otevřít aplikaci a bude automaticky Tekken 3 s dálkovým ovládáním Playstation jedna. Můžeme nakonfigurovat funkce, jako je poměr obrazovky na domovské obrazovce (ve výchozím nastavení Bude fungovat ve 4: 3), kvalitu zvuku a videa a rozložení několika přehrávačů, mimo jiné.

V případě, že chceme hru po vstupu do hry uložit, stačí kliknout na tlačítko Android zpět a vybrat tuto možnost. Uložit hru V rozbalovací nabídce se zobrazí. Chcete-li znovu načíst, uděláme totéž po spuštění hry. Nainstalujte si hru. Můžeme také použít původní cheaty hry v sekci. Podvádět kódy z rozbalovací nabídky výše.


10 nejlepších bezplatných her roku 2018 vůbec


Stáhnout APK | APKSfree