Jak získat Uber zdarma navždy

Pokud jde o to, co si můžeme představit jako hlavní aplikace aktuálně dostupné pro mobilní telefony v každém segmentu, budeme muset zkontrolovat, co se děje na Facebooku nebo Instagramu, pokud jde o sociální sítě, mluvíme o zprávách, WhatsApp. Ale když se podíváme na beton Pokud jde o městskou dopravu, není pochyb o tom, že Uber je referenční aplikace, kterou by většina uživatelů měla zvážit.a tak na to konkrétně odkazujeme.

V tomto případě je třeba nejprve zdůraznit toto: Uber je nyní aplikace, která výrazně zlepšuje stávající a obvyklé zkušenosti s přepravou ve většině zemí světa. Mnoho, proto si to vybírá mnoho turistů i místních občanů. Kromě toho byste měli vzít v úvahu, že s Uberem budete platit méně, abyste cestovali soukroměji a bezpečněji na mnoha místech, dokonce i tu výhodu, že budete moci platit kreditní kartou atd.

A samozřejmě vidíme, že pokaždé, když vyjde nová dopravní aplikace, mnoho uživatelů se nás začne ptát na možnosti cestování zdarma nebo se slevou, takže se dnes pokusíme poskytnout některé důležité informace. První věc, kterou byste měli vědět, je, že tyto slevy jsou obvykle dostupné pouze pro nové uživatele.Pokud jste již dokončili své první slevy a propagační akce, budete si muset vytvořit nový účet.

Uber zdarma navždy

Jak jsme již řekli, aplikace vám umožňuje snadno vytvořit účet, aniž byste byli tak přesní během celého procesu ověřování, takže pokud jste již své slevy využili, doporučujeme vám účet zrušit a vytvořit nový účet, abyste znovu získali přístup k propagačním akcím. Samozřejmě před opětovnou instalací Musíte jít do Nastavení, Aplikace, Uber a poté přejít do mezipaměti dat a aplikací a vymazat všechny informacetakže nemáte záznam o našich předchozích aktivitách.

Zdarma kódy Uber pro cestování v Chile

Existují dokonce i některé univerzální kódy, které mohou uživatelé použít. Například v Chile nabízejí kódy MESIASVEGA a MICHELLEINVITA uživatelům až 7 zcela bezplatných jízd.Pokud nepřekročí 7 000 pesos. Samozřejmě, měli byste vědět, že pokaždé, když chcete použít kód k bezplatnému cestování po Uberu, musíte vytvořit jiného uživatele, protože kódy jsou zrušeny poté, co je použijeme. Vždy mějte na paměti tento detail.

Některé dotazy uživatelů, které chceme v tomto článku vyřešit, se týkají:: kódy uber pro staré uživatele, propagační akce uber pro staré uživatele, bezplatné kódy uber, 2017 kódy uber pro staré uživatele, kódy uber pro staré uživatele, kódy uber pro registrované uživatele, kódy uber pro staré uživatele, bezplatné jízdy na uber, například získejte zdarma uber, zdarma uber kódy nebo uber podvádí. Máte-li jakékoli další dotazy, neváhejte nám o tom zanechat komentář.

Mohli jste s tímto článkem využít slevy a propagace Uber?