Jak zjistím, zda byl můj účet Steam zablokován

Hráči, kteří k hraní her používají počítač, mají jasnou výhodu oproti těm, kteří mají rádi videohry na konzolích. Říká se tomu Steam.

Protože v mnoha případech získáte spoustu her za cenu, která doslova vypadá jako dárek, Parní Jedná se o jednu z největších online platforem pro nákup digitálních videoher na trhu, a to vše díky kvalitě služby obecně a obrovskému množství dostupných nabídek.

Samozřejmě v některých případech, stejně jako u jakékoli platformy, existují určité podmínky, které musí být splněny a které přijmeme, jakmile se zaregistrujete. Pokud jim nebudeme vyhovovat, mají právo blokovat nebo zakázat náš účet po celém světě.Chcete vědět, zda je váš účet zakázán? ¿Chcete zjistit, zda je váš účet Steam zablokován? Čti dál.

Jak zjistím, zda je můj účet Steam zablokován

Otevřeme dotyčnou aplikaci a poté přejdeme na místo, kde se říká v levém horním rohu Steam. Po stisknutí přejdeme na místo, kde je uvedeno Parameters a count.

Ze všech možností, které zde vidíme, je to, co nás opravdu zajímá, “VAC Status ”v ideálním případě říká, že v účtu není žádné zablokování, očividně.

To znamená, že můžete bez problémů používat všechny servery Steam pro hry tím, že budete jednat proti nebo klamat firemní zásady, které přijmeme, jakmile se zaregistrujeme, je důvodem zákazu nebo blokování A nikdo nemůže říci absolutně nic, protože když jste se přihlásili, souhlasili jste s jejich podmínkami, ano, to, co jsme nikdy nečetli.

Zjistěte, zda mám zakázaný účet Steam

Musíte mít na paměti jednu věc a to znamená, že podvádění zákazů se děje navždy, což znamená, že není možné odemknout nově zakázaný účet Steam, abyste mohli podvádět, podvádět nebo používat hacking v různých video hrách. . Pokud tedy máte účet z minulosti, máte několik her, historii atd.

Než použijete hack nebo podvod, měli byste si to dvakrát rozmyslet protože to můžete ztratit navždy a nejhorší ze všech, jak jsem vám řekl, nikdo nemůže nic požadovat jen proto, že má práva. Stává se osobou, která dělá něco špatně.