Jak zkontrolovat přístup k umístění na Facebooku

Facebook Je to jedna z nejpoužívanějších sítí na světě a můžete ji mít přístup do naší polohy A nezapomínejme, že ji máte nebo prostě nemáte a chcete, aby k ní měla přístup sociální síť.

Soukromí, pochybnější faktory vlastněné různými sociálními sítěmi od velkých společností Chtějí znát zvyky spotřebitelů a co nebo co jsme nekoupili nebo kam jsme šli nebo přestali chodit.

Facebook je jednou ze sociálních sítí. na toto téma došlo k větší kontroverzi protože pokud neznáme některé zásady ochrany osobních údajů, můžeme se dostat do hlavy. V každém případě uvidíme v tomto případě vše, co souvisí s naší pozicí.

Existuje mnoho případů, kdy byla obviňována sociální síť Marka Zuckerberga. podnikání s daty ze sociální sítě. Pokud se tedy rozhodneme nadále využívat Facebook, ale omezíme oprávnění na našem smartphonu, měli bychom řídit níže uvedené kroky, abychom kontrolovali přístup k našemu umístění.

V nastavení systému Android

Nejprve musíme do našeho zařízení nainstalovat aplikaci Facebook, abychom mohli tento parametr ovládat, pak můžete postupovat podle následujících kroků:

 1. Jsme otevření nastavení a klikněte na sekci Aplikace.
 1. Vybíráme si Facebook.
 1. V rámci aplikaceZobrazí se část s názvem „Oprávnění“.
 1. V sekci oprávnění Zkontrolujeme, zda má Facebook přístup k našemu umístění. prostřednictvím toho, zda je povoleno povolení polohy. Můžete si vybrat, zda ji deaktivovat nebo ne.

Vizuální - Jak zkontrolovat přístup k umístění na Facebooku

Z nastavení Facebooku pro Android

I když je toto oprávnění deaktivováno, musíme v aplikaci Facebook provést další akci:

 1. Otevřeme Facebook a klikneme na tři pruhy vpravo.

Vizuální - Jak zkontrolovat přístup k umístění na Facebooku

 1. Otevřeme „Nastavení a soukromí“, vstoupíme do „Nastavení“.

Vizuální - Jak zkontrolovat přístup k umístění na Facebooku

 1. Přejdeme dolů do sekce „Umístění“.

Vizuální - Jak zkontrolovat přístup k umístění na Facebooku

 1. Klikněte na „Přístup k poloze“ a my ověříme, že je deaktivován.

Vizuální - Jak zkontrolovat přístup k umístění na Facebooku

 1. Pak se vrátíme a klikneme na „Historie polohy“ a deaktivujeme ji, pokud je povolena, pokud chcete.

Z nastavení iOS

Stejně jako v případě systému Android musíme do našeho zařízení nainstalovat aplikaci Facebook. Poté byste měli postupovat podle těchto kroků:

 1. Otevřeme nastavení a vstoupíme do sekce “Soukromí“.
 1. Další, “místo“.
 1. Odtud to umožní náš přístup nebo Umístění na FacebookuI když zde můžete nakonfigurovat několik možností, můžete si vybrat, že ji nikdy nebudete používat, vždy se zeptáte nebo aplikaci otevřete pouze tehdy nebo po celou dobu.

Vizuální - Jak zkontrolovat přístup k umístění na Facebooku

V nastavení Facebooku pro iOS

Jak jsme viděli na Androidu, nemusí to stačit. Přístup k našemu umístění na sociální síti Mark Zuckerbergale budeme muset přejít do konfigurace a postupovat podle stejných kroků jako v systému Android, to jsou:

 1. Otevřeme Facebook, klikneme na tři pruhy vpravo a Otevřeme „Nastavení a soukromí“. Jdeme do Nastavení / Umístění, zkontrolujte, zda chcete, aby bylo políčko „Služby určování polohy“ deaktivováno.

Vizuální - Jak zkontrolovat přístup k umístění na Facebooku

 1. Dále klikneme na „Historie polohy“ a deaktivujeme ji, pokud je povolena a nechcete, aby Facebook ukládal vaše polohy.

V systému Android i iOS je snadné aplikaci povolit a zakázat. umístění na FacebookuFunkci můžete snadno ovládat z nastavení systému nebo aplikace Facebook tak, že ji kdykoli aktivujete a deaktivujete.

Jak odstraním své telefonní číslo z Facebooku

Co si myslíte o článku? Povolili jste Facebooku přístup k vaší poloze?