Jak změnit pozadí obrázku nebo fotografie? [ Rápido y Fácil ]

Jak pravděpodobně víte, díky mnoha nejlepším současným softwarům pro úpravu obrázků na trhu máme možnost změnit různé aspekty fotografií, které pořizujeme.

Ale, To neznamená, že v určitých obdobích nepotřebujeme konkrétní aplikaci. to nám umožňuje provádět velmi specifická přizpůsobení určitých obrázků.

V tomto případě tedy chceme učit všechny naše čtenáře Jaké kroky je třeba dodržet, pokud chcete změnit pozadí fotografie, umístění jednoho podle libosti.

Tyto typy výukových programů jsou obzvláště zajímavé v situacích, kdy jednáte s konkrétním objektem nebo osobou, která se objeví na fotografii. I když se ti dno moc nelíbí.

naštěstí Existují některé programy, které nám umožňují mít možnost odstranit původní pozadí a umístit nové.a tak si o nich povíme níže a o tom, jak to udělat krok za krokem.

Než začnete, ano, pamatujte na to s touto funkcí si budete muset stáhnout fotografii nebo program pro úpravu obrázkůkromě souboru, který chcete změnit.

Krok za krokem přizpůsobte pozadí obrázku

Jednou Vybrali jste si některý z programů pro úpravu obrázků dostupných pro různé verze systému Windows, musíte postupovat podle níže uvedeného postupu, který vás naučíme:

  • Musíte otevřít dotyčný obrázek, zkusit jej zvětšit, abyste viděli všechny jeho podrobnosti, ale bez rolování stránky vyberte pozadí jedním z obvyklých nástrojů pro výběrkravata, čtverec, peří atd.
  • Všimnete si, že zejména v některých programech vám systém umožňuje umístit na část obrazu nějakou masku.To se poté stane nemaskovanou oblastí výběru pro přesný výběr.
  • Když to uděláš musíte zkopírovat výběr do schránkya pokud tak učiníte, vraťte se k původnímu obrázku vložením zkopírovaného obrázku přes výběr původního obrázku.
  • Od té chvíle Budete muset přesunout pozadí, aby vyjadřovalo pozici, která vás zajímáVždy se snažte vyhnout překrývajícím se hranám, aby byl výsledek hladký.
  • Obecně platí toto: Prvky umístěné na pozadí dodávají kompozitním snímkům pocit spolehlivosti, proto se doporučují, pokud chcete vylepšit obrázek.
  • Až dokončíte překrytí jednoho obrázku nad druhým, náš návrh zní: poté sázejte na filtr, který vylepšuje původní výsledkyJako Gaussian Blur nebo Unsharp Mask.
  • Mluvíme o této otázce, protože i když ve většině případů tyto filtry trochu zahrnujeme, Nechme textury těchto dvou obrázků trochu rozmazatzabrání všimnutí původního formátu každého z nich. Cílem je být co nejtenčí.

Tipy při změně pozadí obrázku

Pokud jste odhodláni postupnou implementaci, kterou jsme zmínili, Měli byste zvážit několik návrhů, které považujeme za důležité., jak uvedeme níže:

  • U některých konkrétních obrázků může být lepší vybrat popředí a převrátit a poté zvolit pozadí.
  • Pokud vaše myš funguje správně, můžete k dosažení nejlepších výsledků pomocí nástroje Pero vybrat objekty.
  • Pokud jsou světlo a rozlišení kombinovaných obrázků velmi odlišné, nebude výsledný soubor příliš přesvědčivý.